Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Inspirisana Mikinom temom, odlucila sam, da prodam svoj nalog onome, ko bude dao najinteresantniju ponudu. 8)
Srecnom dobitniku ovog naloga ostavljam u miraz sve privatne poruke, a password ce dobiti preko pvt. lol

PRODAJA KREČE.... SAD!
Inspirisana Mikinom temom, odlucila sam, da prodam svoj nalog onome, ko bude dao najinteresantniju ponudu. 8)
Srecnom dobitniku ovog naloga ostavljam u miraz sve privatne poruke, a password ce dobiti preko pvt. lol

PRODAJA KREČE.... SAD!

a koji ce mi Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
5,5 eura lol

a kad se završava aukcija..? :D
Malo je, Zeko. lol

Ne moraju biti iskljucivo pare... lol Pare imam. Tongue

Zavrsavamo onog trenutka, kada mi se ponuda extra svidi. 8)
A šta bi ti.. neku kuću na moru..? lollolTongue

Ja nudim besplatan smeštaj kod mene u Beogradu, na više dana, zavisi od tebe koliko dana želiš Smile Naravno, za prevoz se pobrini sama wink

PRODAJA KREČE.... SAD!

Privatne poruke ionako same nestaju nakon 2 meseca, tako da ne verujem da bih imao mnogo toga da pročitam, s obzirom na to da si malo bila aktivna na sajtu u zadnje vreme wink
Vidis, nije ti losa ponuda. Smile Naravno, trazicu dokument iz "zemljiske knjige", da slucajno nije pod nekom hipotekom zbog nekog kredita, koji mozda imas ili da nije jos neko vlastnik... lol
Malo je, Zeko. lol

Ne moraju biti iskljucivo pare... lol Pare imam. Tongue

Zavrsavamo onog trenutka, kada mi se ponuda extra svidi. 8)

Šta li ti to treba.. da ti se svidja.. :D .. a da ti kupim jednog zeku..? lolTongue
Aj se menjamo, ja tebi moj, ti meni tvoj...
Menjam Zlicu za AnuCvećku

Ja nudim besplatan smeštaj kod mene u Beogradu, na više dana, zavisi od tebe koliko dana želiš Smile Naravno, za prevoz se pobrini sama wink

U Beogradu sam vec bila x puta... 8) A, da me vodis negdI di jos nisam bila i da se pobrines za taj prevoz, recimo? Nikada nisam dosla dugackom, crnom limuzinom, sa punim barom sampanjca u SrbijO. lol

Ne biK se bunila ni da posaljes Pinkov helikopter... lol
Menjam Zlicu za AnuCvećku

Ta je vec uvenula davno... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:04 pm.