Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Upravo sam se vratila sa sado - mazo tretmana koje samo žene mogu sebi da prirede zarad izgleda. I dok me tako čupala, pardon, depilirala, mislim se nešto... mene boli, ona uživa i još pare za to dobija i to pare kojoj joj ja dajem da me boli. Pa, mislim, stvarno...

Kako smo uopšte dozvolile da se društvo razvije u ovom smeru? Zašto muškarci imaju privilegiju da idu dlakavi, neobrijani i još da pri tom budu sexy?!
Mnogo smo se za*ebale, sestre, da vam kažem... I još gledam onog kao transvestita... Pa, da l' si normalan, čoveče... ženo... šta li si... Ovo da te prati celog ostatka života?!

Koje sve mučilačke sprave i radnje trpite i upražnjavate zarad lepote?
a ja mislila bice ovde priche o vezivanju i takoooooo.... roll
Ko te tera da ideš,imaš brijač 18 dinara.jok ću dam pare gospođi sa kafanski fakultet da mi depilira noge
a što muški se depiliraju?
Bali beg je lepši u seriji,nego ovako ko peder
Kurva mi ispekla prst kad mi nadograđivala nokte,kosu mi iščupaše od peglanje
Što se mene tiče, jedino za šta je ta pegla za kosu dobra je

(http://i45.tinypic.com/2wfoltd.jpg)

wink
Upravo sam se vratila sa sado - mazo tretmana koje samo žene mogu sebi da prirede zarad izgleda. I dok me tako čupala, pardon, depilirala, mislim se nešto... mene boli, ona uživa i još pare za to dobija i to pare kojoj joj ja dajem da me boli. Pa, mislim, stvarno...

Kako smo uopšte dozvolile da se društvo razvije u ovom smeru? Zašto muškarci imaju privilegiju da idu dlakavi, neobrijani i još da pri tom budu sexy?!
Mnogo smo se za*ebale, sestre, da vam kažem... I još gledam onog kao transvestita... Pa, da l' si normalan, čoveče... ženo... šta li si... Ovo da te prati celog ostatka života?!

Koje sve mučilačke sprave i radnje trpite i upražnjavate zarad lepote?

Ma nista strasno, ima i onih koji vole dlakave zene wink

Opusteno Tongue

Doduse, ima i zena koje vole depilirane muskarce roll
Jeste, a divno je ako prirodno nisi dlakava Tongue
kad meni moje dlake ne smetaju sto bi tebi zar ne? lollollol
U pravu si, ni meni moje dlake ne smetaju lollol
nema goreg nego kad se zaglave medj zubima... roll
prirodno je najbolje

jao bixi... shishke ispod mishke? shock

fooooooooooooj!!!! BRE!
a ti ne koristis cesalj? shock

ovo je za ono medj zube....

a sto limitles? i siske nekome lepo stoje.....
(http://www.demotivacija.rs/media/demotivators/demotivacija.rs_Rekli-su-mi-da-mi-dlake-ispod-pazuha-nisu-u-modi-pa-sam-ih-uinila-modernim_131055116646.jpg)
eto vidis!!!!! lepa crvena boja...... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:53 pm.