Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pre neki dan procitam u dnevnoj stampi intervju,koji je nasa novinarka uradila sa hrvatskim muzicarem Oliverom Dragojevicem.
Sad intervju je sam po sebi,kao i svaki drugi intervju.Prica o karijeri,njegovim pesmama(koje su vise nego dobre,pricam u svoje ime),novom albumu i na kraju,prica o njegovim koncertima i mogucnosti,da odrzi jedan pred srpskom publikom.Oliver je i ovaj put ostao dosledan sebi i svojoj odluci,da nikada ne kroci u Srbiju.
Dan posle u istim novinama,opet tekst o Oliveru Dragojevicu,ali ovaj put,tekst je govorio o njegovim kolegama iz Hrvatske,koje ga pozivaju da promeni svoju odluku i da zapeva pred srpskom publikom.
...sad,sta bi bilo kad bi se Oliver predomislio i odlucio da zapeva u Srbiji pred srpskom publikom?
moj licni stav je,da Oliver treba ostati dosledan do svoje poslednje note.kao i da ne menja nista,kad je pesma u pitanju,da li ce doci ili nece.pesma je pesma,pevao je Oliver iz beogradskih kafica 1995 godine i pre i posle ¨Bljeska i Oluje¨,pa?
i sad ko je bolji covek Oliver ili Merlin?
Ako je ružno pričao ko i ova svinja, onda ga treba linčovati, ako nije nek peva ako 'oće ako neće nemora.
znas kako,bile su to teske godine.ginulo se,rusilo se...svi su pricali svasta,bilo takvo vreme tesko,ludo.cinjenica je da su dobri muzicari.
ali se cini,da nije pravilo da se lako prodaju,da zaboravljaju sta su kad rekli...itd.eto ziv primer,da to nije slucaj sa svima je Oliver,sto ga u mojim ocima cini samo vecim covekom,dok je kao umetnik dovoljno velik.
Mene boli uvo i za jednog i za drugog

...ovo je pesma,koja budi jake emocije
E,sd,uhvatio te sindrom crfenih helanki.
Tongue
znas kako,bile su to teske godine.ginulo se,rusilo se...svi su pricali svasta,bilo takvo vreme tesko,ludo.cinjenica je da su dobri muzicari.
ali se cini,da nije pravilo da se lako prodaju,da zaboravljaju sta su kad rekli...itd.eto ziv primer,da to nije slucaj sa svima je Oliver,sto ga u mojim ocima cini samo vecim covekom,dok je kao umetnik dovoljno velik.

A može i tako.

imas dobar avatar
Ja sam čula da je njemu otac iz Pančeva?
Ja sam čula da je njemu otac iz Pančeva?

ne znam,ali ovde se radi o doslednosti.ako istraje u tome,a nadam se da hoce.ja cu otici na njegov koncert u Pulu.

imas dobar avatar

Fish eyes... Smile Hvala
Sta je to Pancevo? shock

Tu dodješ ako hoćeš da budeš originalan. Poraste ti još jedna ruka za pola sata i kad se vratiš kući budeš veća atrakcija nego na sajtu.
Sta je to Pancevo? shock

Tu dodješ ako hoćeš da budeš originalan. Poraste ti još jedna ruka za pola sata i kad se vratiš kući budeš veća atrakcija nego na sajtu.

A sto si ti onda dosao odatle? shock
Sta je to Pancevo? shock

Meni je kita veća nego tatina
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:49 am.