Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Iliti da li upražnjavate još neku fizičku aktivnost a da to nije bežanje od BUS PLUS kontrolora?
Neki zbog ovog sajta već imaju skoliozu i ostale defotmitete kičme, pa da vidimo šta preporučujete kao adekvatan lek za to ili punjenje baterija. :?
Preskačem.... rekreaciju........ Tongue
Po gradu se svrckam pesice, 3 puta sedmicno po dva sata fitnessa i svaki utorak (sada je time out dok je letni odmor) trbusni ples. Smile
S obzirom, da je leto, skoknemo do obale ili na bazen. Wink
Jos ne skripim, da pokucam u drvo. 8)
Trčim svako jutro zadnjih 5,6 godina..i to mi baš prija Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Jedan dobar sajt za one koji žele da počnu sa nekom rekreacijom. ZA početak trcanje i jedan odličan sajt. wink

Trčim svako jutro zadnjih 5,6 godina..i to mi baš prija Smile

Ne verujem ti. Okači fotku da vidim gluteuse. :?
Pao bi u nesves' od perfekcije lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Po gradu se svrckam pesice, 3 puta sedmicno po dva sata fitnessa i svaki utorak (sada je time out dok je letni odmor) trbusni ples. Smile
S obzirom, da je leto, skoknemo do obale ili na bazen. Wink
Jos ne skripim, da pokucam u drvo. 8)

Da vidimo trbušnjake!!!
Trcim svako jutro ko bez glave da ne zakasnim na posao ,jer se i to racuna u sport! lollollol
Ja radim na flat screen ritki, da postane full moon ritka. lollollol
Trcim svako jutro ko bez glave da ne zakasnim na posao ,jer se i to racuna u sport! lollollol

Moraš malo i gornji deo tela da aktiviraš, ruke i torzo. :? Kutlača i praher za početak, svaki dan x 3.
Treniram kick box svaki dan..... shock

Na Plejstešnu ili...? :?

Moraš malo i gornji deo tela da aktiviraš, ruke i torzo. :? Kutlača i praher za početak, svaki dan x 3.

Svaki dan 3x pa nije to tako lose ! lol
Treniram kick box svaki dan..... shock

Na Plejstešnu ili...? :?

u Hali sportova.... shock
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:09 pm.