Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hajde da se "vezujemo" preko neta. Smile

Samo oprezno, bolno je odvezivanje!
wink

Samo oprezno, bolno je odvezivanje!
wink

Onda bolje da zavezem. wink

ja mislim da sam poceo...
Veza (samo) preko neta svakako ne, ali ako se preseli u živu varijantu - zašto da ne. Upoznao sam mnogo ljudi preko neta i sa nekima sam postao drugar, čak i prijatelj. Ovde ne ubrajam "cyber sex" varijante jer su one upravo samo za net - virtuelne, i kao takve mogu da pruže izvesno zadovoljstvo koje možda ne bi bilo izvodljivo uživo.

Cocoloc011, slažem se sa dosta toga što si napisao, kao i sa Zedovim pisanijem, pa nemam više šta da dodam... wink
Prvog dečka sam,kada sam imala 15 godina,upoznala preko neta.S njim sam bila u vezi godinu i četiri meseca...
...Prvi poljubac-takođe s dečkom preko neta...
..Zaključak,na netu ima puno normalnih i sasvim ok ljudi...Samo treba malo pooštriti filtre Smile)))

POzzz svima!
roll BDSM ili normalno ??? lol xexe
roll BDSM ili normalno ??? lol xexe

Zicom, lisicama, spagom... biraj... Tongue

Zicom, lisicama, spagom... biraj... Tongue

Smile Moze u parteru a moze i na spravama ??? lol idea xexe
Upoznala sam par ljudi,ali kao prijatelje
Veza preko neta je moguca,
Zaljubila se preko neta i ostvarila tu vezu dugo traje.........................
Smile Moze u parteru a moze i na spravama ??? lol idea xexe

a,hotjesh imati sa chim,mislim da vezujesh vezu wink wink wink
E, Binicu moj, kriza srednjih godina ti je cudo nevidjeno lol lol Sve se moze i sve se hoce, doduse, vise u mislima, dusi i srcu, nego sto je to i realno moguce lol lol wink
E, Binicu moj, kriza srednjih godina ti je cudo nevidjeno lol lol Sve se moze i sve se hoce, doduse, vise u mislima, dusi i srcu, nego sto je to i realno moguce lol lol wink

Jos ako tome dodas i efekat proleca... Wink

shta cesh,neka su zhivi i zdravi,a evo ja cu za njih oops wink wink wink
A tek efekat staklene bashte??? :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:52 pm.