Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Znaci brate sta se dogadja :-D upoznam "negde" necu da kazem gde,jednog Ozenjenog 2,on me gleda,gleda,gleda,gleda..Mnogo je lep,prelep..Posle upoznam Decka,30 godina..muvam ga ja,da mi broj,muvanje i sve to..znate..E sada,fora je sto mislim da je ozenjen,ali da nece da kaze,jer kada sam ga pitala da li ima devojku,a pricao je o nekoj 93. godiste,rekao je da "nema devojku 93." i kaze da "nema jer nece da brine".E sada,da brine jer nece da bude vezan i ima obavezu ili zbog zene...Ne znam bogumi...Meni je krivo zato sto Ozenjenog 2 nikada vise necu da vidim,a ni on nikad nece da sazna ko mu je ostavio papiric na kome pise njegovo ime,sa progutanim slovima zbog zurbe.Ubija me to sto znam da vise nikad necu da ga vidim,a savrsen je.Kada sam pitala Decka,za Ozenjenog 2,kaze zasto nisam njega muvala i da "NEMA VEZE STO JE OZENJEN",wata fak?Sta bi trebalo da znaci ovo sve,koju posluku porat?i kako da me prodje kajanje zbog Ozenjenog 2?
kresnio me

u potpisu

lepotica Mina... wink
sve otju te pitam a shta ti e "posluku porat" koI e toJ jezik? 8)
jesi trazila savet? kakvu poruku da posaljes? odgovorila sam ti... wink

Kresni me

i potpis... wink
Kucaj na Youtube,trener prica "KOJU POSLUKU PORAT,POSLAT" :-D

Kresni me

i potpis... wink

Ti mala da tjutish, vish bre da je ovo dete, pa kako je pochela kresnutje je celo selo i svi gradovi okolo do njene 20. godine, tuga bre ne zajebaJaj se s takvim ozbiljnim stvarima twisted
Ahaa,nikako da provalim :-D pa Ozenjenog 2 nikad necu garant da vidim opet..Ovaj hoce,ali ne znam da li je ozenjen,a ja ofcourse nisam nikad
Kucaj na Youtube,trener prica "KOJU POSLUKU PORAT,POSLAT" :-D

kakav trener bre? Pa ne zivimo svi u Srbiji da gledamo domatu televiziju i znamo svaki novi film twisted
Zenska bre,Limeni je trener,fudbalski..kucaj POSLUKA PORATA,da vidis
Ahaa,nikako da provalim :-D pa Ozenjenog 2 nikad necu garant da vidim opet..Ovaj hoce,ali ne znam da li je ozenjen,a ja ofcourse nisam nikad

ofkors kako si pochela dok ja na jesen stignem u SrbijO ti ima vetj da stojish na shtajgi twisted Idi bre dete na zumbu, na aerobik, idi joggiraj ne prodaVaj to telo matorcima ebali te matorci twisted
Tetka,to je za Vas gospodje,iz opanke u cipele,Feme...razumes?ja kopam njive,ucim i lovim matore

Kresni me

i potpis... wink

Ti mala da tjutish, vish bre da je ovo dete, pa kako je pochela kresnutje je celo selo i svi gradovi okolo do njene 20. godine, tuga bre ne zajebaJaj se s takvim ozbiljnim stvarima twisted

Ja sam samo 'tela da je posavetujem Tongue
Mene zovu u jednu žensku grupu na Zumbu, neke koleginice i prijateljice. Kažu, traje sat vremena, preznoje se ali baš, u golu vodu se stvore, pa im se seks posle toga ni ne treba.

Glupo mi da budem jedini muškarac medju ženskama, očepiću neku tokom vežbanja pa će biti belaj.

Džejn, reci mi što Zumbu vežbaju samo žene, a muškarci slabo?
Ima li u toj tvojoj grupi neko muško koje vežba a da je hetero, mislim normalan?
Trebalo bi da skinem koju kilu, a ne bih da se blamiram.
Kalimero,nemoj,bedara je..kopaj njivu i u rudnik
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 pm.