Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jeste li nekad uhvaceni u prevari,od svog ili njenog partnera?

Sta se desilo ? lol
hahaha.... svi bezgresni izgleda.... ko bi rekao....

ili.....

veshti.... hmmmmmm 8)
...ja sam par puta uhvacen u pokusaju,od strane zene.
a jednom sam bio doveden u situaciju,da razgovaram sa deckom od jedne devojke,koja je imala sa mnom avanturu.
sve u svemu,naucio sam dobre dve lekcije na temi prevara.
sumnje postoje i dan danas,ali o njima ne govorimo.tretiramo samo konkretne d o k a z e.
Ocekujem da ce na ovu temu samo pisati muskarci,dok se partizanke prave "tosha"...
jednom sam za sva vremena naucila... nikada ni po koju cenu ne govoriti istinu... msm ako vec do takve situacije dodje....

kako god znas i umes... cupaj se svim sredstvima... sve ostalo... nikako ne moze na dobro da izadje...
JA sam jednom upao u hot line,sa svojom bivsom djevojkom, koja se u medjuvremenu udala i dok smo tako evocirali uspomene u jedno zlo doba,idilu nam je pokvario hrapavi duboki glas njenog muzha ,koji je promumlao sa drugog telefona "Jebacu ti majku zheno a tebe cu da pronadjem"....to be continue lol
ja pa ne volim da lazem ni da me lazu ako se desi pa desilo se bolje da znam nego da celog zivota budem u zabludi a ono sto ce da se desi desice se kad tad tu nista ne moze da se promeni
i naravno ne mora da znaci da na kraju ne moze da izadje na dobro
Ne varam!

Ako se ikada bude desilo da dodjem u situaciju da prevarim partnera, onako spontano, ludo i neocekivano, znacu da mi on vise ne znaci ama bas nista i naravno ostavicu ga!
Ako se desi da se to njemu dogodi situcaija je opet ista, kraj.
I nema opravdanja da je to samo se.... do sexa se ipak dolazi na duzi naci....

Ako se jedno jutro probudim i shvatim da me je proslo, opet cu mu reci, jer ne vredi prvo sebe da mucim a posle njega...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
. . .

Па да имам жену, ко што немам, може да ме превари, не бих јој ништа узео за зло, свако има право на свој живот. Али повратка кући више нема!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:57 pm.