Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DAME I GOSPODO ZASTO JE TOLIKO LAZI I PODMECANJA NA OVOM SAJTU ZA UPOZNAVANJE?TOLIKO JE VELIKO NEPOVERENJE A SVI MI SMO TU SA NEKIM CILJEM I NEKOM POTREBOM.SAMI SMO NAPRAVILI OD OVAKO DOBROG OSMISLJENOG SAJTA KOJI BI NAM TREBAO BITI SVIMA NA USLUZI I OD KORISTI TRIBINU LAZI NADMUDRIVANJA I LECENJA NEKIH NASIH KONPLEKSA.OVOM TEMOM OTVARAM DISKUSIJU PA IZVOLITE DRAGE MOJE KOLEGE I KOLEGINICE. roll
Paz njeg, sD se ispiliJo a vetj ni sve dobro poznaVa shock
Ja ovde nemam nikakav cilj, pa ni "metu", kojoj bih prosipala lazi. Wink
Ovo je za mene pure fun. 8)
Ja ovde nemam nikakav cilj, pa ni "metu", kojoj bih prosipala lazi. Wink
Ovo je za mene pure fun. 8)

shto me ti mori zeno preriPuvash non stop? Pure fun il neshto drugO? roll
Mislim da dajem
Konstruktivan doprinos
I sve ovde postujem
predlozi sta da radimo?spreman sam na svaki dogovor i pravila,ali bez izuzetka.ovde,na ovom forumu nedostaje vlast.koja bi trebala,da dezura na forumu i opominje i banuje,uopste KAZNJAVA!
prvi i osnovni nedostatak jeste to sto svako mozed da ima XY naloga?odmah,nista manji problem jeste,nekaznjavanje nepristojnog ponasanja na forumu.jeste da bih tu ja fasovao ban mozda cak i prvi,ali barem nisam fejk,to sam sto sam.nije mi jasno,zasto nema moderatora,administratora?cak i kad bi se dogovorili,bez njih bi taj dogovor vazio samo u moralnom smislu.
ali cini se da su mozda neki od likova i stimulisani,ako nisu cak i idejni projekat vlasnika ovog foruma?zato,ajmo da budemo orginalni.funkcionisismo u datim uslovima,sto orginalnije.gradimo svoju orginalnost,tako da se smisao otvaranja XY naloga izgubi.
malo kad ja kazem nesto bezveze,ali ajde....razume ko zna.
ne znam.ali mora da je neka stipsa,cim nema osoblje za odrzavanje foruma/sajta.
predlozi sta da radimo?spreman sam na svaki dogovor i pravila,ali bez izuzetka.ovde,na ovom forumu nedostaje vlast.koja bi trebala,da dezura na forumu i opominje i banuje,uopste KAZNJAVA!
prvi i osnovni nedostatak jeste to sto svako mozed da ima XY naloga?odmah,nista manji problem jeste,nekaznjavanje nepristojnog ponasanja na forumu.jeste da bih tu ja fasovao ban mozda cak i prvi,ali barem nisam fejk,to sam sto sam.nije mi jasno,zasto nema moderatora,administratora?cak i kad bi se dogovorili,bez njih bi taj dogovor vazio samo u moralnom smislu.
ali cini se da su mozda neki od likova i stimulisani,ako nisu cak i idejni projekat vlasnika ovog foruma?zato,ajmo da budemo orginalni.funkcionisismo u datim uslovima,sto orginalnije.gradimo svoju orginalnost,tako da se smisao otvaranja XY naloga izgubi.

Eh, pa tako je vec od pamtiveka. Smile
No, nama nikada nista ne pase. Smile Kada smo imali moderatore bunili smo se, pa se to ukinulo, pa nam opet ne stima...
Tesko nama sa nama! lol

Eh, pa tako je vec od pamtiveka. Smile
No, nama nikada nista ne pase. Smile Kada smo imali moderatore bunili smo se, pa se to ukinulo, pa nam opet ne stima...
Tesko nama sa nama! lol

...ja sam prilicno nov ovde,tako da ne znam sta ste sve trazili,za sta ste se sve borili i izborili.meni ne smeta ni ovako,ali mogao bih i u nekim drugim uslovima.ne znam,kako ste funkcionisali pre mog dolaska na ovaj forum,ali ako sam je generalni remetitelj funkcionisanja istog,hocu reci klica rasula,ja sam spreman,posto se naprvai anketa i da odem ukoliko je to volja clanova.to je jenostavno stvar ukusa,nacela......ako bi tako uradili svi,preispitali sami sebe pred sudom drugih,o cas posla bi stvar doveli do ukusnog ili bar blize.
Meni niko ne smeta. Wink
Za svakoga ima mesta ispod ove kape forumske, sve dok postuje svoje "sagovornike". Wink
Slazem se sa tobom gospodine ali nam je moralnost na jako niskom nivou i nestaje kao sneg pred suncem zato se i ponasamo ovako i isticemo intimnost neko manje neko vise a sve manje je zelje za originalnoscu i realnosti da budes ono sto jesi zato sam i otvorijo ovu temu da se ljudi malo probude i pokusaju da razmisle malo o svemu sta se radi.
je moralnost na jako niskom nivou i nestaje kao sneg pred suncem zato se i ponasamo ovako i isticemo intimnost neko manje neko vise a sve manje je zelje za originalnoscu i realnosti da budes ono sto jesi zato sam i otvorijo ovu temu da se ljudi malo probude i pokusaju da razmisle malo o svemu sta se radi.

Dragi Veteranu, ovo nije ni prva, a ni poslednja tema tog tipa, veruj mi. Wink
Bilo bi dobro, kada bi svako poceo od sebe. Svet bi bio mnogo lepsi.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:26 am.