Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta uraditi u ovoj situaciji,kako obuzdati svoj "gnjev"

(http://www.inspirational-quotes-short-funny-stuff.com/images/very-funny-ads-che-mens-magazine-woman-in-closet.jpg) shock
Treba staviti pravu stvar na pravo mesto, i vratiti obe na pravi put wink
hahahaha, mislim da se ne bi muskarci mnogo ljutili zbog ovakve situacije, cak sto vise, prijalo bi im Wink

E da je u ormaru bio drugi muskarac, to ne bi valjalo ....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Postavite se u ulozi jednog od 3 aktera Smilelol

Jeste li svi muskarci ovdje ? oopsroll
. . .

Па ако му ниједна није жена, направити журку и крес обе, и довиђења.
Sta uraditi u ovoj situaciji,kako obuzdati svoj "gnjev"

(http://www.inspirational-quotes-short-funny-stuff.com/images/very-funny-ads-che-mens-magazine-woman-in-closet.jpg) shock

Plakati?
U ovoj situVaciji bi trebalo obe pljeskati po dupetima pa ih ispendrečiti.........ko ima pendrek wink
Ne mogu sebe nikako da zamislim u sličnoj situaciji.... Ni u jednoj od soba u koje sam ulazio nije bilo tak'og lustera.... Tongue
...interesantno.ovakva situacija zaista tera na razmisljanje,da li bi ja kao muskarac sa balkana ovakvu situaciju smatrao prevarom?
Pretpostavljam da bi mnogi balkanboys posle ovakve prevare , otisli u kafanu ,da tugu zaliju 8)
...pa,zavisi....jedina olaksavajuca okolnost u toj situaciji jeste,sto prevaru nije pocinila sa muskarcem.
oprosti... ako si ozbiljan... a kakve su olaksavajuce okolnosti u prevari?
prevara je prevara i tacka...
recimo da je meni olaksavajuca okolnost nesto tipa... super, moje voljeno bice voli da experimentise, hajde da napravimo korak dalje i uzivamo u experimentu zajedno... kapiram da bi bilo zanimljivo i samo posmatranje eventualnog buduceg experimenta, zar ne?

uostalom, za mene je uvek teza prevara bila samo razmisljanje o nekom trecem, ono prva misao u glavi kad otvoris oci, poslednja pred san...

super, moje voljeno bice voli da experimentise, hajde da napravimo korak dalje i uzivamo u experimentu zajedno... kapiram da bi bilo zanimljivo i samo posmatranje eventualnog buduceg experimenta, zar ne?

.

Ovo je vrlo iskreno misljenje i prihvaceno sto se mene tiche wink

JA ne varam :!:
oprosti... ako si ozbiljan... a kakve su olaksavajuce okolnosti u prevari?
prevara je prevara i tacka...
recimo da je meni olaksavajuca okolnost nesto tipa... super, moje voljeno bice voli da experimentise, hajde da napravimo korak dalje i uzivamo u experimentu zajedno... kapiram da bi bilo zanimljivo i samo posmatranje eventualnog buduceg experimenta, zar ne?

uostalom, za mene je uvek teza prevara bila samo razmisljanje o nekom trecem, ono prva misao u glavi kad otvoris oci, poslednja pred san...

To je onda misaoni delikt, treba se ograniciti na ono sto je zaista ucinjeno. 8)

Ali zaboravio sam da kog tebe ne postoje granice Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:59 am.