Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vaša procena pojedinih likova na osnovu onoga šta i kako pišu na forumu.

8)

Ovde se ljudi ionako slabo i retko upoznaju pa je ovo više tema o utiscima.
... ticoooooooooooooooooo............ lollollol

8)

Pošto si ti postavljač ove teme, prvo ću tebe proceniti. Deluješ mi kao OK i interesantan lik, nezavisno od nickova koje si imao tokom forumske karijere Smile

Rado bih te upoznao i uživo, pa da potvrdim pozitivne utiske koje imam :D
Ја мислим да не изгледам лоше за своји 56-57, а и виталан сам. Што је најважније радња ради Tongue

(http://www.takzdorovo.ru/images/48/206/f3bdbd46fae690c3bbab1fa2e6c/img.jpg)

8)

Po piskaranju na forumu nema sanse da se mogu proceniti pojedini likovi.Bar ja ne mogu...Eto,podjem od tebe Strumfe,nekoliko puta si me prijatno iznenadio,a imalo je i kada si me bas bas neprijatno iznenadio.Mislim da si strasno inteligentan lik i interesantan,ali znas i da zabrljas samo tako lollollol
Ali ne samo ti,nego od kada sam ovde...promenila sam misljenje o mnogima...Sto bi znacilo da ne umem da procenim ljude,bar ne ovde!!Na ovom forumu,svi su mi u neku ruku dragi,osim DVE osobe,koje organski ne mogu da podnesem...
Moje misljenje nije ni bitno...ali ETO.... wink
Mozda sam i skrenula sa teme...ali ni to nije bitno..bitno je da je sve ovo igra,koji neki znaju da igraju,a drugi pak ne.... wink
Ја мислим да не изгледам лоше за своји 56-57, а и виталан сам. Што је најважније радња ради Tongue

(http://www.takzdorovo.ru/images/48/206/f3bdbd46fae690c3bbab1fa2e6c/img.jpg)

Vidi
Komse
Legenda ga zovu
Nije bilo coveka kojem
Dok je pio nije platio pice
Svi su ovde najlepši, najbolji, najpametniji, takva je koncepcija, ma takva je prilika.
Svako servira sliku kakvu želi o sebi, teško je utvrditi ko je zaista kakav ali lično misli mislim da je malo ko onakav kakvim se ovde prikazuje.
Bez pardona kaze sve sto misli istog trena. Malo je takvih ljudi danas. wink
. . .

Знам и неке нуле, док су биле минус један!
Čujeešš na osnovu pisanja ovde.... pa ja bi trebao da se sexsam sa svakom po pola godine pa da tek onda neko mišljenje iskažem,što se tiče štrumpfa snjim se nebi sexao mislim da je dlakav a i muško je lol zajebant prve lige medju prvima,kreativan,osmišljava likove i zabavlja se bih reko skoooro svo vreme što provede ovde,e sad dal se i kako ponaša nasamo sa forumašicamaaa to ne znamm,dal im traži odme ili posle pićaa...koće ga znatt lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Neke ljude poznajem lično, i mogu da kažem da je procena uvek bila tačna... Ko mi je super na forumu, ispostavi se da mi je super i u stvarnom životu i obrnuto...
ma ja sam ti super lik!

ili to reba da hvalim likinju iznad?
sudeci po njenom drustvu, super je lik!

ili to da hvalim postavljaca teme?
jedan od najrealnijih ljudi na forumu...

ili da vas hvalim uopsteno?
ae, bre, dobri ste,... ja ipak dolazim zbog sebe!
Tonguelol
ei, jeo sam sarana danas... lepog ko tvoje oko...
A ja pastrmku... I sve jedem i tepam joj: " Oko moje" Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:39 am.