Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svi me ovde poznaju. Sa nekima sam bio intiman. Neki su me samo voleli. A neki su me obozavali. A ja o nikome nista ne znam.

Kazu da je znanje moc... a mene opterecuje. Lepo onaj pokojni predsednik rekao "sad idem malo da se odmorim"

E ja sam na odmoru Wink

A vi? Kako ste Vi danas?
Ja nisam na odmoru..... ja sam na porođaju... "porađam" neki tekst, pa čim trudovi oslabe i zafali mi neka reč, eto me na forumu.... Tongue

A ko sam ja? shock Nem' pojma, al' ima ovde jedan što sve zna, pitaj njega..... wink
ja idem na posao... i nikoga ne znam sa foruma...i sa sajta znam malo njih lollollol Odmaram od sutra nekih 10-tak dana...dovoljno za osrednju analizu lollollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ni ja nisam na odmoru, ja sam na umoru...do avgusta, a onda cu valjda biti na moru...ko zna... rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
. . .

Није ми баш најјасније? Ил да напишем с ким сам био интиман, или где сам провео летњи распуст.
Ni ja nisam na odmoru, ja sam na umoru...do avgusta, a onda cu valjda biti na moru...ko zna... rollroll

Valjda ćeš, kad dođeš do tamo, o5 biti u moru..... wink
Nije ovo tema 'de se piše s kim si bio intiman, nije ni džentlmenski.... Ovo j' tema gde možeš da saznaš s kim si bio intiman..... iako ni to nije džentlmenski.... roll
Nije ovo tema 'de se piše s kim si bio intiman, nije ni džentlmenski.... Ovo j' tema gde možeš da saznaš s kim si bio intiman..... iako ni to nije džentlmenski.... roll

Ma pusti ga da kaze, ostace medju nama... lollollol
Ako ja citam temu dobro BR je u pravu. Nije ovo oglasna tabla da se upisuju lovacke price vec tema o odmoru. Odmaramo mozak od teskih tema i svakojakih briga. Opusteno caskamo.

Ko ce kaficu? Mleko? Secer? Ratluk? Biskvit?

I dobro Vi meni dosli na forum Wink
jaoooooooooooo pametnice moj............. eto zašto tebe sam ja obožavala i obožavam, a bogami i ću obožavam................Smile))

Molim ovo dvoje, meni obozavanih, da ne intimiziraju ovde... lollol
jaoooooooooooo pametnice moj............. eto zašto tebe sam ja obožavala i obožavam, a bogami i ću obožavam................Smile))

chiji ? twistedwink
Mene svi znaju neki lično a neki preko foruma neke sam razočarao a neke i nisam a može i ona tvoja kod kuće da ti pokaže slike sa FB-a ako baš želiš da saznaš više.
Nisam na odmoru počeo sam pre neki dan da radim posle 4 meseca lezilebovanja a kako stvari stoje neću dugo ni raditi.........ovde.
Lokacija: Pored jezera u planini ..............gde sam pustio mozak da pase na livadi

Bas lepa lokacija za svrsishodnu ustanovu... lollollol
Mene svi znaju neki lično a neki preko foruma neke sam razočarao a neke i nisam a može i ona tvoja kod kuće da ti pokaže slike sa FB-a ako baš želiš da saznaš više.
Nisam na odmoru počeo sam pre neki dan da radim posle 4 meseca lezilebovanja a kako stvari stoje neću dugo ni raditi.........ovde.

A kolika ti je plata? roll

ovde ili tamo? shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:01 pm.