Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Podelite iskustva i smsne scene probajte da opisete kad su vas startovali pripadnici istog pola,sa ozbirom da nisam gay smesno mi je kad vidim da neki lik pokusava da me muva ili baci neku pricu stvarno komicno.

Eto tako primer u prodavnici gde idem prisao mi neki lik ima oko 40 godina stoji iza mene sve se nesto smeska i baci pricu vidim pijete coca colu zero mora da trenirate i pazite na ishranu ja reko da kao pa vi ste sportista neki itd...kreno da smara i na kraju ja izlazim on zamnom i pita dali moze da krene samnom u teretanu kao i platice koliko treba da mu objasnim vezbe i dodjem kod njega da pricamo o zdravoj ishrani itd...hahahah ja sam vrisnuo od smeha....ja reko nista od toga nemam vremena on nastavlja dali mogu vas broj da dobijem itd...ja otisao u smehu stvarno je bilo HIT komicno jako.

onda kad sam pio sa drugom pice u centru u kaficu,drugar otisao da se nadje sa devojkom 5 min pre nego sto cu ja otici posto sam i ja cekao isto neku devojku,i sad dolazi lik konobar da naplati i kaze mi ja zavrsavam smenu za 10 kako mi je dosadno kuci a tako mi se seta i smeska mi se onako skroz u gay fazonu prvi put ga vidim u zivotu ja neverujem....ja se nasmejao samo izlazim i smejem se neverujem sta sam upravo cuo.

onda na fejsu redovno pacijenti.....svakakvi....

ae da cujem vase price kontam da je tema zaista zanimljiva i da ce se brzo popuniti....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:00 am.