Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

e moj tikodzambasu ja cu danas za sutra, da ti zazelim da ti bude uvek prav, a naravno i zdrav, ae nek ti je sa srecom, i nemoj ebo te patak da lazes godine u profilu Tongue

SREĆAN RODJENDAN :D
brate tiko, svaka ti dala vode iz bokala i da ti prase dostigne bar 250kg... winkwinkwink
Srecan rodjendan Tiko, ispuni godine zivotom

a ne zivot godinama 8) :D
Srecan rodjendan! :D

((http://www.fotorola.com/uploads/f208601451.jpg))
fala fala lollollol da sam znao da ce da cestitate uvatio bi ono prase, u stvari kako je naopako upuco bi ga prvo, i angazovao potrebno strucno osoblje da se napravi gibanica, dotera rakija i ostale sitne potrepstine, salata i ovo ono, pa da pocnemo da se pripremamo za novu godinu jebo ga ti lollollol

8)
ako neko ima primedbu da je post, to je riblje prase provereno, zna da pliva i da roni i to bez maske i lepo kazem ja da je prase specijalac neki jebo te patak
ako neko ima primedbu da je post, to je riblje prase provereno, zna da pliva i da roni i to bez maske i lepo kazem ja da je prase specijalac neki jebo te patak

...Smile))...Smile))...Smile))

grehota bi bila takvog prasitja u chvarke... winkwinkwink
Tikomire,nek ti E sretjan rodžendan baTiTzE...aE wink
Tiko druže, srećan rođendan :!: Neka si ti nama živ, zdrav i uz brdo brz. 8)
Ako ćeš da prodaš prase javi, moj komšija još nije obezbedio pečenicu pa se raspituje ima li ko na prodaju. wink
fala fala lol izvolte na kafu s ratlukom i domacom rakijom pa ce nasecem prsutu pa da se izrazgovaramo ko ljudi jebo ga ti lollollol

8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:47 am.