Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

kostarum
hehe, našao sam te
E Jelena12345, mislis li ti da sam glup pa da nisam provalio da je ovo tvoj novi nick, eeee.

Podcenila si me.

Zar ti nemas nista pametnije da radis nego da se skidas skoro gola na MSN i time se brukaš.

Nego, tvoja krvožednost izgleda nema kraja.

Treba tebe čovek da skine golu i da te dobro pojebe, pa da se onda tako zadovoljena prošetaš gola ulicom da te svi vide, hehe.

Ne vredi ti da se krijes iza lažnih nickova, Jelena12345, uvek otkrijemo ko si, moj tim i ja, nismo mi sisali vesla.

Dok sam ja ovde ti neces moci da dišeš, budi u to uverena.

nekim ljudima je ocigledno lakse utjerati metar u goozicu, nego milimetar u glavu...nazalost tako je...
grozim se iznosenja pwt poruka na forum, ali ovo je prevrsilo svaku mjeru...
maloumnim osobama je mjesto u ludnici, ali izgleda da adminka nije pogrijesila kada je chat nazvala ludarom, jer dosta takvih ima ovdje...
ne volim da prijetim, ali ako ovako nastavi necu prjetiti vec uraditi, ali nece se kostarum dobro proslaviti...
da znam kosta za tvoje saveznike, Lea koga uzgred nikako ne poznajem i doticnu gospodjicu Anasstasiju koja bolej da me ne vuce za jezik, jer postoje stvari koje mi je rekla u povjerenju, a to povjerenje cu zanemariti ako ovako nastavite se ponasati....
budite ljudi pa sve recite u facu, ali molicu lijepo iznesite argumente... ruzno cu se izraziti ali moram, ko koga *ebe na sajtu ne zanima me, ko se kome skida na msn, ako se skida ne zanima me, svacija privatna stvar i licni izbor, ali zaobidjite mene u sirokom luku... ako vas nesto licno zanima iz mog zivota pitajte, a ne da izmisljate kojekakve lazi i spletkarite iza ledja... recite javno da vas svi cujemo... ali molicu argumente iznesite Smile

i sada se pitanje postavlja, sta raditi sa ovakvim ljudima, zaliti ih ili?[/quote]
sta sve mozes ocekivati na ovom sajtu....

Posle vise od godinu i po dana prisustva na ovom forumu (i sajtu) ne mogu da kazem da me je ovaj intelektualni uzlet jednog od clanova iznenadio....

Ignorisi... uvrede UVEK vise govore o onome ko ih je izrekao nego o onome kome su upucene...
NIJE BITNO STA SE PRICA - BITNO JE KO PRICA!!!

stara dobra izreka....
sta sve mozes ocekivati na ovom sajtu....

Posle vise od godinu i po dana prisustva na ovom forumu (i sajtu) ne mogu da kazem da me je ovaj intelektualni uzlet jednog od clanova iznenadio....

Ignorisi... uvrede UVEK vise govore o onome ko ih je izrekao nego o onome kome su upucene...

ignorisi? pa dokle? kolko smo dugo ignorisali razne bolesnike na ovom sajtu. i gde nas je to dovelo?
za kolko je njih kosta otvarao temu? secate se samo za nevenu? ko zna kolko je njima napisao ovakvih pvt. kolko je zbog takvih bolesnika otislo clanica sa ovog sajta.
i samo da ih i dalje ignorisemo?!!
Slazem se i sa BR za IGNORE, a i sa ishtar, ali pitam se dokle neko da prica i prosipa praznu slamu...
ja priznam "napadala" sam neke na ovom sajtu, ali svako moje napadanje ili vec kako da ga nazovem imalo je argumet...
da li je kostu podstreklo to sto mu nisam poslala sliku stopala da onanise na njima sto je trazio od dosta clanica ovdje, da iznosi svoju "pamet" i da napreze svoje mozdane vijuge koje ne znam vise i da li postoje, izmisljotina od doticnog clana mi je dosta, a nazalost mogu reci i clanova...smatram se za veoma transparentnu osobu, i osobu koja sto misli to i kaze u oci, a ne kao neki...
ne znam zasto sam pojedincima toliko zanimljiva...
Aco, druze. Smile Ovakvi ispadi imaju za cilj da nistavila, koja drugih kvaliteta nemaju, privuku opstu paznju. Ako ih ignorises, odustaju, ako reagujes, oni su postigli svoj cilj.
kolko vidim druze pre ce biti da ce svi drugi otici sem njih evil
mislim da sam ignorisala dosta dugo...
iznosio je razne lazi na osnovu moje malenkosti, od lazi tipa da mu je neko prjetio iz bosne u moje ime, sto je veliki apsurd... do lazi tipa striptiza na msn, samo neki dan sam bila potpuno gola po rijecima doticnog clana, a sada sam skoro gola u poruci koju mi je poslao...sta za koji dan cu biti i obucena, a striptiz cu izvoditi....
previse lazi za moj ukus, a mislim i za svaciji....
saznala sam ko je i kosti rekao za taj "doticni striptiz" koji uzgred ne postoji, ali nisam reagovala, ignorisala sam...rekla je osoba koja nikada rijeci nije progovorila sa mnom, i osoba koja zbog svoje sujete vise ne prica sa mnom, jedina osoba sa kojom ne komuniciram na ovom sajtu...
osobe koje svoje manipulacije izvode na jadnom kostarumu, koji je bio pokusni kunic za zezanciju svim clanovima na chatu...zao mi je ali tako je....
Stvarno ne vidim sta ima toliko lose u jednom nagom, zenskom telu... To je umetnost!

Ljudi, volite se... Wink
Pazi malo sta pises i koga pominjes. Niti imam ista s tobom , niti sa doticnim Kostom , niti me zanima. Nemoj da u javnosti sada TI iznosis gluposti. Sve sta imam da kazem -kazem svakom u lice pa i tebi. Sve sto sam imala uvek sam govorila JAVNO i ovde i tebi na MSN i onog trenutka kad s nekim nemam dodirnih tacaka obrisem ga sa MSN-a (tako ni tebe nemam tamo).
Tako da nemoj da me spominjes i ovde iznosis svakakve gluposti.
Kao sto vidis i ne pisem vise na forumu a i nema me na MSN .
Ove tvoje izjave su neosnovane.
Sve sta imas sa gospodinom KOSTOM resi sama, nemoj da uplices
mene, Ja nemam nikakvog kontakta sa KOSTOM .
Tako da ces za ovo morati da mi se IZVINIS.

Toliko od mene draga moja Jelena .

P.S. Ocekujem izvinjenje za javno prozivanje u suprotnom cu se obratiti Admin za ovaj neosnovani napad . Ako mrzis nekog reci mu na PVT i ne spajaj ga sa drugim.
Ujedno ovde je pitanje i za KOSTU, kada me je zadnji put video na MSN-u? I kada je od mene ikada cuo nesto o Jeleni 12345 da se skidala gola? Interesuje me i da mi KOSTA razjasni da li je ikada od mene cuo da sam ijednu rec rekla o bilo kakvim Jeleninim fotografijama a posebno "Nagim" , i da zavrsimo pricu.
Trazim i Javno KOSTINO izvinjenje , jer Ja nikada nisam spominjala
nikakvo golo Jelenino telo niti me zanima , niti imam ikakvih razloga za to.

Razjasnite se medjusobno i nezanimaju me niti vase razmirice
niti vasi dupli nikovi .

Trazim IZVINJENJE u suprotnom se obracam ADMINKI za neosnovan napad na moj NICK.
Anasstasija mozes od Koste da ocekujes izvinjenje, jer na samo pitanje odakle mu prica za striptiz rekao je da su mu rekli stari i uvazeni clanovi Leo i Anasstasija, a na pitanje da li su to ti clanovi, tj vi gledali on je rekao da to samo ima Buda, ali da vas dvoje sa sigurnoscu znate i govorite mu podatke vezane za mene, samo nazalost sto ti podatci nisu istiniti...
Nije mi problem reci izvini i nikada nije bio, ali to ce sada Kosta morati reci ako on iznosi neistine na osnovu tebe...
NARAVNO DA CE KOSTA RECI , POSTO ME NEMA NA MSN , ZADNJIH 20 DANA I NIJE MI JASNO ODAKLE MU TE LAZI.

Jednostavno ne zanima me trazim IZVINJENJE.

P.S. A koliko se secam po novim ADMINKINIM pravilima nesmeju se
otvarati teme u kojima se clanovi neosnovano napadaju i s kojim
pravom TI uplices mene i spominjes moje ime. Na osnovu reci Koste . Koliko Ja vidim ovde mi smo naivni a Kosta je najpametniji
clan koji pise nesto sto nikad nije cuo.

TRAZIM OD ADMIN DA SE OVA TEMA OBRISE.
A Ti se Jelena sa Kostom razjasnjavaj i prepucavaj na drugaciji nacin. NE UPLICI ME U NESTO STO NIJE ISTINITO!!!
Kako vam vec jednom ne dosadi . Ja ne vidim svoj NICK ni na jednoj KOSTINOJ TEMI. Bar ne na onoj na kojoj tebe napada.
al se ovdI zakuHalo.......postaje i vrućO............. ček da se skinem.....................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:21 pm.