Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
kostarum
hehe, našao sam te
E Jelena12345, mislis li ti da sam glup pa da nisam provalio da je ovo tvoj novi nick, eeee.

Podcenila si me.

Zar ti nemas nista pametnije da radis nego da se skidas skoro gola na MSN i time se brukaš.

Nego, tvoja krvožednost izgleda nema kraja.

Treba tebe čovek da skine golu i da te dobro pojebe, pa da se onda tako zadovoljena prošetaš gola ulicom da te svi vide, hehe.

Ne vredi ti da se krijes iza lažnih nickova, Jelena12345, uvek otkrijemo ko si, moj tim i ja, nismo mi sisali vesla.

Dok sam ja ovde ti neces moci da dišeš, budi u to uverena.

nekim ljudima je ocigledno lakse utjerati metar u goozicu, nego milimetar u glavu...nazalost tako je...
grozim se iznosenja pwt poruka na forum, ali ovo je prevrsilo svaku mjeru...
maloumnim osobama je mjesto u ludnici, ali izgleda da adminka nije pogrijesila kada je chat nazvala ludarom, jer dosta takvih ima ovdje...
ne volim da prijetim, ali ako ovako nastavi necu prjetiti vec uraditi, ali nece se kostarum dobro proslaviti...
da znam kosta za tvoje saveznike, Lea koga uzgred nikako ne poznajem i doticnu gospodjicu Anasstasiju koja bolej da me ne vuce za jezik, jer postoje stvari koje mi je rekla u povjerenju, a to povjerenje cu zanemariti ako ovako nastavite se ponasati....
budite ljudi pa sve recite u facu, ali molicu lijepo iznesite argumente... ruzno cu se izraziti ali moram, ko koga *ebe na sajtu ne zanima me, ko se kome skida na msn, ako se skida ne zanima me, svacija privatna stvar i licni izbor, ali zaobidjite mene u sirokom luku... ako vas nesto licno zanima iz mog zivota pitajte, a ne da izmisljate kojekakve lazi i spletkarite iza ledja... recite javno da vas svi cujemo... ali molicu argumente iznesite Smile

i sada se pitanje postavlja, sta raditi sa ovakvim ljudima, zaliti ih ili?[/quote]
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:09 am.