Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.

Ja sam uvek na strani onog ko je slabiji . I uvek cu braniti
onog ko je sam . Lako je napadati u coporu jednu osobu.
A Ana nikad nije otvarala temu prozivajuci nekoga .
Upadala u polemike jesam i uvek bila na strani slabijeg ali
otvarala teme da napadam nekog Nikada . Barem koliko me
pamet sluzi za ove dve godine. A secam se i da sam Ti se izvinila,
i tu me pamet sluzi.

Naravno da si se izvinila. I trebalo je. Ja to nisam trazila od tebe, sama si uvidela svoju gresku.
Moje pitanje se odnosilo na deo tvog posta gde upucujes ljude da urade nesto sto ti smatras da je ispravno a ni sama to nisi uradila.
Sto se tice slabijeg i samog, i sama sam toliko puta ulazila u konflikte zbog takvih. Zapravo, osim jednog clana i tebe, nikada me niko nije direktno napao. Taj jedan iz privatnoh razloga koji nisu imali nikakve veze sa onim zbog cega me je napao i ti, jer si smatrala da je ispravno i da istinu govori onaj koji je nije govorio. Ali, eto i sama si se uverila u to. Ipak, to sada nije predmet razgovora i ne zelim da se vracam na to, posebno ne na tog clana koji i sada, i sam pise pod laznim nickom prozivajuci druge, navodno lazne nickove.
Ne zelim da ponovo ulazim u raspravu. Samo sam postavila pitanje koje sam smatrala da ces ispravno protumaciti. Nisi, a ovo je objasnjenje.

O Kosti ne zelim vise ni da pisem.
Ko je Jelena, mi koji smo u kontaktu sa njom to dobro znamo. Smatram da je dalja polemika o tome kakav je Jelena covek suvisna. Oni kojima je ona prijatelj to znaju. Jelena je Covek.
Toliko od mene.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:05 am.