Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
E jbg.moj povratak ovde,lici na povratak Robina u Loxli,nakon krstaskih ratova,narod u Notingemskom sumama je nezadovolja(e)n,a blagdani nam dolaze,mladi clanovi su uplaseni,svi govore zasto prvih dana jula niste izneli revoluciju do kraja?Secanja o julskom prevratu blede,sneg je ztro tragove,Falkove teme su izbrisane,tuzan kraj ere koja je dovela do najmasovnije posete sajtu od strane registrovanih112 clanova i posmatraca80...Sve je to sada tuzna slika proslih dana....Sashkica je grubo razdevicena pred vratima forumskog zdanja,Kostarum igra i dalje svoj razvratni erotski ples(obucen u Deda Mraza,go tera clanice da mu pokazu stopala da bi usle na chat).strasna i tuzna slika a N.God.dolazi.. Tongue
Sada salu na stranu,obrisao sam nalog,uvek kada zelim da Vas napustim,nesto se desi,ili mi neko napada Komsiju,Anju,sada Corinnu.Devojka je jedna izuzetna osoba,Sashkica joj je komsinica,Sara,sve je dozvoljeno ne znam ko su,ne interesuje me..Ali mislim Ja_sam da nisi Ti ta koja treba da otkriva dupljake ovde,pogotovo sto su smesne tvoje kontradiktornosti,imas avatar sa onakvim slikama,prvih dana cak estetski odvratnim,a onda citiuras pravilnik sajta...Kosta nije vredan tvog ispada iz takta,ako si ona osoba koja mislim da si,pa ignorisi budalu,zasto sada Anas,Leo i ostali da budu krivi zbog budale?Necu polemiku,samo takav sam,zao mi je kada vidim coporativne atake,slab sam na napadnute pojedince,cak sam morao da zamenim slova na nicku,da bi se registrovao,bicu jos malo ovde,do polovine januara,ajde me iznenadite na dobar nacin,ili opletite po meni ja volim da sam u centru paznje...(Kosta ,mamlaze,ako napises jos nesto,izlecicu ti ludilo!!!),jos ovo, sa zenama ne umem da se rasparavljam,zao mi je ako cu Vas razocarati,ovo sam zeleo da napisem"Kada uperite1prst u nekoga,ka Vama su 3 uperena" Tongue (ovo dugo nisam napisao)....
Drugarski pozdrav-------> 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:57 pm.