Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
nema razloga da se brise tema.
ovde je prestaveljeno sta neko dobija na pvt kao pretnju. a i ne samo na ovt. kolko je tema samo kostarum otvorio gde je pretio i vredjao clanice na sajtu? setite se samo nevene, gage....i ko zna koliko je njih jos dobilo ovakve poruke od njega i otisli su zbog njega a on i dalje isto radi twisted kako neko uopste moze i da se zastiti ovde od jednog takvog bolesnika :?: mislim na zene.
samo do sada sam obrisao preko 30 njegovih tema gde on neku vredja ili napada.
anastasiju i ^Leo je licno on pomenuo u postu koji je bio na forumu. njihova je imena napisao da su mu pricali za jecu a sada je zaboravio. lea stvarno neznam i nemam nista protiv njega.
kosta laze kako zine to svi znamo iz onoga sta sada pise i onoga sta je pre pisao. barem na forumu ako je to onaj isti kosta od pre. ne trazi slike a otvara teme gde ih trazi i jos salje meil gde bas trazi slike stopala shock

A kako sad moderatori nereaguju shock a ni Admin

prvo si trebala da pogledas da li je tu moderator wink

Mislim da cu ja produzit dalje,dosta mi ovde nagadjanja!
Ko jamu drugom kopa sam u nju pada...........
A meni mogu brisat teme,cak i naslov......

odlicno znas zasto su ti brisane teme i nisam ti jednom odgovorio na to. vise sam ti puta rekao da ne otvaras jedne te iste teme.

Neko vece sam videla Boku na Forumu otvorila sam temu,i Aca je posle par sati obriso ok,nisam se ljutila,pogledaj temu Upoznavanje 2007 gde sam se zezala da trebamo izabrat miss i mistera,sve ce ti biti jasno!
Cemu da ostanem,ljudi se ovde samo svadjaju,pa i mene su pljuvali,otvarali teme,a jesam li ja za nekog otvorila,pa isti moderator mi je rekao da idem sa Foruma da sam dosadna!

jesmo se kuckali zajedno na toj temi? stvarno se ne secam da sam je obrisao ali vidim da je nema.
upoznavanje 2007 nisam ja dirao i nije ni bila na mom sektoru.
jesam li ti ja rekao da ides sa foruma zato sto si dosadna :?: :!:

uvek sam bio realan sto se tice rada kao moderator na ovom forumu. i nisam nikada dozvolio sebi da utice na mene odnos sa bilo kojim nikom. a sujetu ne gajim za razliku od mnogih ovde jer mi to vera brani.
sem toga svaku primedbu na moj rad mozete uvek da uputite admin. kao sto to mnogi redovno cine lol
lako je se praviti fin i isticati sebe kako nije ovo ili ono ili ne bi nikada ovo ili ono. ali zapitajte se kako bi vama bilo da dobijete ovakve poruke na pvt kao jeca, nevena....i ko zna ko sve. ili da vam otvaraju teme gde vas pljuju, vredjaju, prete... kao sto su o njima bile otvarane. a i o jos mnogim drugim clanicama na ovom sajtu.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:32 pm.