Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.

Da li strah od toga shta tje biti sutra ,narushava nashe i mentalno zdravlje nashe detze???

Mislim da psihicko stanje drustva narusava stanje dece.
Deca podsvesno primaju manifestacije roditelja i njima blizih ljudi i ugradjuju u sebe.
Danas vecina smatra da je nezadovoljsvo obavezno izratiti na svaki moguci nacin, ljudi emituju negativnu energiju cesta cak pokazujuci stanje gorim nego sto jeste. To potice iz njihove nesigurnosti da mogu upravljati situacijom.
Mladji nisu sigurni u sebe jer nisu imali sanse da se dokazu ili steknu iskustvo a stariji su ziveli u socijalizmmu i navikli su da drzava mora da se brine o njima.
Sa druge strane je drzava preslaba da bi pokrenula programe za samosnalazenje.

Kao covek koji svakodnevno radim sa strankama, znam da su ljudi prepuni problema. Kao dobar trgovac, znam da ljudi ne kupuju samo moju uslugu, vec kupuju i moje vreme za jadikovke.
AKo ih ne saslusam, nece ni kupovati kod mene.
Tako sam navikao da ih sa strpljenjem slusam, kao i njihov frizer, piljar, pekar, lekar...
Ljudima posle toga postane malo lakse. Na taj nacin oni koji pruzaju usluzne delatnosti, postaju i psihijatri. Oni koji za to nisu sposobni, vremenom ce nestati sa trzista.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:00 pm.