Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Kad kazhem mentalno zdravlje natzije, mislim, u globalu, na balkan. Sigurno smo u boljoj pozitziji od Amera, Britanatza i drugih. Mi josh uvek sebi mozhemo priushtiti psihichki odmor koliko toliko. "Malo" smo potresheni ratovima i politichkim previranjima u proteklom periodu. Da li je to utitzalo i koliko utiche na Vas?

Ako se uzme u obzir da smo i brat i ja bili u ratu,on u Hrvatskoj ja na Kosovu..... Za njega nismo znali gde je 6 meseci jer je sluzio vojsku na Lastovu,a ja....i da budem iskren ponekada mi je jako tesko da prihvatam komentare ljudi koji su za sve to vreme ispjali svoje kafice,setali svoje fensi devojke i momke,vozili svoje autitje,ziveli svoje sretjne zivote po Beogradu,Sidneju,Njujorku,Stokholmu...ljudi koji pocnu da mi filozofiraju kako je moglo biti ovako ili onako,kako smo trebali uraditi ovo ili ono ,kako nije u redu...ko je nas pitao hotjemo li tamo ili ne??? Tamo si gde si i gledaj da izadjes sto bezbolnije!Neko je uspeo, neko na zalost nije...Idemo dalje...samo po nekada mi je zaista tesko da prihvatim nekje cinjenice...ali ko mene pita...nasao si se tu gde jesi....izadji sto bezbolnije....bako ,bako ...sto si me ovo pitala roll Koliko utiche?Kada razmisljam o tome,puno......
mada vodim zivot jednog ,slobodno mogu reci ,sasvim obicnog ,mladog,normalnog coveka...ali ponekada dodjem u situaciju da osetjam pritisak koji netju motji da podnesem jos dugo.....onda pronalazim alternativne metode praznjenja negativne energije...obicno mi najvishe pomaze masaza,trcanje,trcanje,trcanje...setnja sa keretom....samotja....nekako mi je lakse kada sam ovo izbacio iz sebe....osetjam se kao da sam na seansi kod shrinka wink U svakom slucaju i dalje mislim da tje morati da prodje jos puno puno...vremena pre nego sto dodjemo u situaciju da zivimo nase zivote koliko toliko bez stresa koji nas je tokom zadnjih deset godina,pratio verno kao senka....svakako je sada malo bolje...shta tje biti ?Videtjemo!
I dalje tvrdim da u ovoj zemlji zivi bar 70% nesretjnih ljudi i veoma mi je zao zbog toga!Zaista!Voleo bih da sto pre izadjemo iz ovog koshmara i da ,ako je ikako mogutje pocnemo ziveti koliko ,toliko normalo...Mislim zivimo i sada ,ali sve je nekako u nekom grcu!Ne moze covek da se opusti! Jedan period zivis ok,ali vetj sledetjeg trenutka stize neki haos koji tje anulirati i onaj normalni period zivota koji smo proziveli...sve se svodi na to da je oko nas i dalje totalno rasulo...i to sto je na trenutke ok je prividno,vestacki....zaista ne znam...vetj dugo razmisljam da prodam...sve sto imam u ovoj nesretjnoj zemlji i da odem...ali postoje neke stvari zbog kojih to ne mogu uraditi..bar ne jos par godina...

Ne znam...mozda se do tada nesto i promeni?Ali tesko...mi smo veoma cudni ljudi...tesko odbacujemo stare navike i prihvatamo nove...neke kulturne i normalne pogotovu...Pitas za balkan bako?Sticajem okolnosti posle rata sam otisao u inostranstvo i proveo tamo jedan odredjen vremenski period...sretao Bugare,Hrvate,Ukrajince,Rumune,Bosance,Albance.....ti ljudi su ziveli zivotom mnogo tezim od naseg...mislim da sam ti sve rekao...Ovo je licno moje misljene i ostajem pri njemu...takodje nemam nameru da nekoga ubedjujem u suprotno od onoga sto on misli....niti zelim da neko pomisli, da sam neko ko zeli da mu promeni stav vezan za ovu temu...Samo zelim da vam kazem! VOLITE SE, MAZITE SE SLUSAJTE JEDNI DRUGE, NE GOVORITE JEDNI DRUGIMA RUZNE RECI..ZIVOT PROLAZI...AKO VREME BUDEMO TROSILI NA GLUPOSTI BITJE GA MANJE ZA LJUBAV I NEZNOST... ZIIIIVEEEEELAAAA LJUUUUUBAAAAAAV oopswink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:54 am.