Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
shadow_63, ponekad pisane reci zvuce drukcije od izgovorene uzivo. Ne vidi se izraz lica, osmeh, namrgodjenost, ton glasa, zato ne zameri sto ponekad neke sale deluju neprimerno, neukusno ili vec kako ih ko dozivi.
Somebody je osoba uvek spremna na salu i prihvatanje iste. Ako je nesto pogodi, ne znaci da je izgubila smisao za zezanje. Ponekad nerazmisljajuci napisemo nesto sto drugom moze da zvuci vrlo neprijatno. Dozivljavam to i ja, verovatno si i ti doziveo. Prema tome, ne diraj nam "nase gore list", uz jedno lepo izvinjenje postize se mnogo. Ti to odlicno znas, jer koliko vidim, imas razumevanja za zene, a i odredjeno postovanje. Smile

Ali...ali..votjkice ja sam se vetj izvinuo slovenchici bwe roll ja sam samo hteo da ona ne bude tuzna i da ne misli da sam je dirao roll Znam da ni ona nije mislila nista lose ,tako da je sada, nadam se sve uredu i da mozemo nastaviti da se pipkamo hihihihi.... twisted :wink JEEEEE....ZIIIIIVELAAAAAAA LJUBAAAAAAAV IZMEDJU SVIH VERA ,NACIJA,BOJA KOZE,KONTINENATA, ZEMALJA...LJUBIMO SE,VOLIMO SE,PIPKAJMO SE,MNOZIMO SE... :D 8) oopswink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:42 pm.