Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Po dosadasnjem mom zapazanju, rekla bih da nije.Mozda ja i gresim.Ali ako vecina vas misli da je on normalan,onda ja nisam.I prema tome,lepo cu se pozdraviti sa vama i otici.Onim koji nisu normalni nije mesto ovde,vec postoje ustanove za takve osobe...

Dovoljno je samo DA ili NE

rollroll
Po dosadasnjem mom zapazanju, rekla bih da nije.Mozda ja i gresim.Ali ako vecina vas misli da je on normalan,onda ja nisam.I prema tome,lepo cu se pozdraviti sa vama i otici.Onim koji nisu normalni nije mesto ovde,vec postoje ustanove za takve osobe...

rollroll

Лутко, ти се већ решила да одеш, не лажи народ, досадно ти овде ко и Нати. Е, сад ти треба још алиби. ПРОВИДНО Tongue
Jasno Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ti nećeš otići niti zbog tog KvazimUda gore pomenutog niti zbog bilo koga. Jasno?

Zene, smirite se sad ce muski doci Tongue
Evo jos jedna potvrda....nije normalan ,definitivno!!
Šećerko opušteno,kuj te sekira kuj ga šiša Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

rollroll

Kao i po pitanju većine ljudi, istina je negde između. Zavisi od ugla posmatranja, da li je neko zreo za posmatranje ili nije Smile
Zavisi šta definišeš kao normalno, i šta uzimamo za granice tolerancije Smile
Ne treba da postavljaš teme tipa "on ili ja". Tebe duže znam, i bolje te znam, prilično si mi prirasla za srce, pa bi mi više nedostajala na forumu nego on. Mislim da se vaše nesuglasice bar donekle mogu izgladiti, uz nešto obostranog truda. Ipak, mislim da na ovom forumu ima mesta za (skoro) sve wink
Шећер и Дамица ми се набацују, а ја им лепо реко да нису мој тип.

(http://www.takzdorovo.ru/images/48/206/f3bdbd46fae690c3bbab1fa2e6c/img.jpg)
Znaci niko sa ovog foruma,osim ovog sto misli da je prepametan,a ustvari je glup i dosadan ko q................

rollroll

a najlakse je ingorisati, mozda i ja iritiram nekoga, mozda mnogi iritiraju mene, ali jednostavno nisam tu da mislim na njih vec na sebe...
kuckam radi sebe, prema tome... ignorisi... bice ti mnogo zabavnije wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
RI - HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Svadja bez men´ .............. E, to ne mere bit BA! lollollol
Iznerviraše mi Micu shock
Fala ti,tri put me narani do sad lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:29 am.