Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sigurno svi znate sta se prosle noci dogodilo u Novom Sadu , postavicu link iz novina za one sto ce da pitaju a sta se desilo ? (uvek se nadje neko da pita ili da zjb)

Mene iskreno zanima dokle ce se u ovoj jbn zemlji zmureti na mnoge stvari, kada ce vlast poceti da radi svoj posao i kada ce savest ljudska biti vaznija od novcanice sa dve ili tri nule ! Zar misle da je sreca otvoriti neku shupu i glumiti gazdu jer mu se moze , jer ima 500 eura da plati nekom kvazi liku koji svoje radno mesto je dobio po nekoj liniji ... Bruka i sramota , znam da se desavaju na zalost ovakve stvari, ali da se uvek desava kod nas je vec malo previse , posebno sto je ova sudbina vec vidjena u Novom Sadu !
Muka mi je vise od likova i likcina koji imaju novcanik mesto mozga , pljutz
Strašno, baš prava tragedija Unhappy
Grozota. Poznavao sam jednog od nastradalih. :-(
Ko je kriv pokazaće istraga. Naravno, najčešći uzroci ovakvih tragedija su nedovoljan kapacitet izlaza, nepostojanje više izlaza, nedostatak prozora, nedopustivo korišćenje zapaljivog inventara (zavese, plastične podne i zidne obloge, i sl.), igranje vatrom u zatvorenom prostoru, nedostatak aparata za gašenje požara,...
Raznih nesrećnih slučajeva će uvek biti. Nije uvek sve moguće predvideti. Ipak, većina takvih događaja može biti izbegnuta opreznošću i odgovornošću ljudi.
Slično pitanje se postavlja kao i u slučaju saobraćajnih nesreća: Koliko još puta treba nešto slično da se dogodi, pa da ljudi porade na prevenciji takvih događaja?
Marić: Od sutra vanredna inspekcijska kontrola svih lokala u Srbiji

A da je redovna kontrola sprovedena prekjuce, mozda ta deca ne bi stradala!? Unhappy
ja ne smem ni da komentarisem, sama pomisao da moje dete izlazi u dikoteke, prodje me jeza.. tragedija, tuga..... cry
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
strašno je to što se dogodilo......Kontrast radi od 90-tih
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ja ko pokvarena ploča kriva je VLAST da je uvela standarde za sve firme,objekte i bilo kakve lokale i uopšte za radnike do ovoga ne bi došlo nadležna komisija bi to zatvorila i vlasnik bi morao da obnovi objekat po standardu pa ne bi došlo do ovoga evil
Ja mislim da standardi postoje samo sto ih se ne pridrzavaju svi a ocito da ih i ne kontrolisu. Ima tu vise krivaca ali dok ih dobro ne kazne nece se ni drugi opametiti. Nije ovo prvi slucaj...
U svakom slucaju strasnoooooooo
Daj pa nemojte ***. Mis'im ako se Japancima desi, desi se svima. Ne možete sad pljuvati po svima zbog toga. Prosto – desi se. Neko je kriv i neko će odgovarati, ali nema to veze sa tim kakva je ovo zemlja i kakva je ovo vlast...
Dok ih sve ne pobijemo! shock

Ох мы год! shockshockshock Исн'т тхат а бит екстреме?
Mene iskreno zanima dokle ce se u ovoj jbn zemlji zmureti na mnoge stvari, kada ce vlast poceti da radi svoj posao i kada ce savest ljudska biti vaznija od novcanice sa dve ili tri nule

Dok ih sve ne pobijemo! shock

ili dok ne prestane ovakva kenjavela ko tvoja
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:38 pm.