Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hahaha Ma neda maka tebe
Ko to njega brani.. Ti si slatkiš Jel de.. Jedva ti pada biti go*no.. Ne mere svak Hebga Smile

Ne mere....jašta
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Hebo te ja se zaljubim pa odlučim da se rodim. Pa znam da tu je al niko drugi ne zna. Pa drugima ko blesava.. Ono miluju me po glavi i šire oči.. A ja. Tako deset dvaest bomme preko Triest godina znam
A jos ne znam dušu tu
Ni ko je i sta je.. Na kraju moja komšinica Ivanka hahahaha Gebote patak sho mi nisi odmah kazala Smile

U glavnom juudi.. Nwjma
a ono kada pridje devojka... i drhti od uzbudjenja ... ali ste u skoli... ceo razred je oko vas... a ona ne moze pravilno ni da govori... i glas joj drhti... uh, ti hormoni...

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
Desilo mi se da sam se sada ja razbolela, kaže meni dragi sunce moje jedino dok leži, lezi odmori...a kupovina, a rucak, a sredjivanje...vazno da mi je on pažljiv
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
zedlion kaže...

Ja sam se jednom skoro doveo do orgazma od njenih reci. I na kraju trazila da je odvedem kuci i neje mi dala. Otisao sam da se samoubijem.

Sada ja kažem seks a ti svršiš?! Znači strašno!!!

Seks, Seks, seks...mrgreen

Kontrasica kaže...

Sada ja kažem seks a ti svršiš?! Znači strašno!!!

Seks, Seks, seks...mrgreen

ti da cutis, nemas dva dana seks, svrsis u farmerice u metrou. Tongue

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
zedlion kaže...

ti da cutis, nemas dva dana seks, svrsis u farmerice u metrou. Tongue

U Bahn mein lieber.. Hast ja gar keine Ahnung.. Wahrscheinlich nicht einmal wer dort alles spaziert ist Smile wahrscheinlich auch nicht was jmhiee alles steht hahha Tongue
Kontrasica kaže...

Desilo mi se da sam se sada ja razbolela, kaže meni dragi sunce moje jedino dok leži, lezi odmori...a kupovina, a rucak, a sredjivanje...vazno da mi je on pažljiv

divan vikend mrgreen
whooosh i am a dolphin !!
laki kaže...

divan vikend mrgreen

ebi serazz

Desilo mi se da zaboravim da odem zubaruroll
My heart beats only for you!!!
desilo mi se da u jednom danu pojedem dva neka slana lisnata stapica iz pekare i casu jogurta onda kod drugarice pojedem dva parceta pice dve case domaceg soka od jabuke i kiselu vodu pride parce i po nekog kolaca sa bananama..... onda za dva sata pojedem pljeskavicu i salatu i jos jedno parce torte od cokolade i sve to zalijem sokom od kupina....sad sam bar tri dana na supicama.......
Lepa kaže...

desilo mi se da u jednom danu pojedem dva neka slana lisnata stapica iz pekare i casu jogurta onda kod drugarice pojedem dva parceta pice dve case domaceg soka od jabuke i kiselu vodu pride parce i po nekog kolaca sa bananama..... onda za dva sata pojedem pljeskavicu i salatu i jos jedno parce torte od cokolade i sve to zalijem sokom od kupina....sad sam bar tri dana na supicama.......

Smile
Orgazam..inirao sam se..........roll
duskowilliams kaže...

Orgazam..inirao sam se..........roll

Sta si to jeo? Oči veče od guiCe il guzica od oka il od ona mislim nje
  i  lajkuje ovo.

nije to za smejanje....
   lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:47 am.