Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Negdje daleko
My heart beats only for you!!!
Toskana zauvijek
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Da budete bilo gde i bilo skim u ovom trenutku,gde bi i s kim bi bili?Sve moze da se promeni znaci i osoba i mesto i godisnje doba i vreme?

-30 i mi zarobljeni u nekoj planinskoj kolibi.wink
U po­čet­ku be­še emo­ci­ja, a ne reč. Čo­vek je pr­vo pe­vao a ne go­vo­rio.
Marijan kaže...

Da budete bilo gde i bilo skim u ovom trenutku,gde bi i s kim bi bili?Sve moze da se promeni znaci i osoba i mesto i godisnje doba i vreme?

-30 i mi zarobljeni u nekoj planinskoj kolibi.wink

ako si sa BogDanom ..nadrljo siroll
Posalamim onog ispod i iznad...
NuitBlanche kaže...

ako si sa BogDanom ..nadrljo siroll

Mislis? Opasna je?
U po­čet­ku be­še emo­ci­ja, a ne reč. Čo­vek je pr­vo pe­vao a ne go­vo­rio.
Marijan kaže...

Mislis? Opasna je?

ma jooooooooook...tiha,povucena...morao bi iz nje rijeci vaditi na silu...
Posalamim onog ispod i iznad...
Ovog trena na nekoj peščanoj plaži s nogama zabodenim u morence..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Meni dobro ovderoll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Jana kaže...

bila bih na Costa Rica i plesala salsu!

u drugoj nošnji razumije se
pročitah hljebom.. pomislih ma el mogućo da ne može bez rane ni dok igra.. Msm aj da sam ja u pitanje, pa da razumem, al ti..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Jana kaže...

razumije selollollollollollollollollollollollol i s hijabom

lollollollollollollollollollollollollollol
damica kaže...

Ovog trena na nekoj peščanoj plaži s nogama zabodenim u morence..

.. s nogama zabodenim u Deniza..
Donna..

#marijaserifovic
Mislis da ce Damica da naebe
gdje juce i prekljuceSmile
My heart beats only for you!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:08 pm.