Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ne znam kako se nosite sami sa sobom, eto ja sam se prilicno navikao na sebe, od kada imam novi stan, sve nesto opremam kuhinju, cistim i ribam stan, ali muku mucim sa ovim potrosackim hemikalijama.

Eto jurim neke akcije, pa kupujem paste za zube, a na svakoj pise da je najbolji, pa nikako da provalim je li propolis bolji od one sa kristalnom belinom mentola ili je med bolji od kokosa.

Nikako ni da provalim, koji prasak za pranje koristiti, obzirom na razlicitost pakovanja i cena, stvarno nisam pametan.

Kupio sam sredstvo za pranje sudova u rinfuznom pakovanju i mislim da ce da potraje ceo moj zivot, tako malo se trosi. Ne znam samo kako da postignem da se manje peni, jer izvire mi pena iz sudopere, toliko ga ima.

Ipak ni to nema veze, sve je ok, snalazim se kako tako, ali imam jednu veliku dilemu:
Kada sam isao na zadnju akciju, video sam da se jedan simpaticni mali lego coveculjak moze dobiti za dzabe ako kupis neki set hemikalija, neki cif sa mirisom prolecne mocvare, pa cilit ukusa solne kiseline i onaj neki umetak za wc solju (da li je to ta famozna WC patka?-pojma nemam).

E imam problem sa tim umetkom-patkom. Po puustvu sam ga pravilno zakacio za ivicu wc solje, tako da dotice na njega voda. Mislim, kada se povuce.
Njegovu kartonsku ambalazu sam uredno po propisu odlozio u kontejner za reciklazu papira.
Elem, to mi je tako trajalo i trajalo, lepo se penila wc solja i stvarno od njega prirodno mirisala na svez miris ustajalog bunara.
Medjutim posle nekog vremena se istrosila tekucina iz te kasetice i sada sistem ne radi.
Ajde de, ne bi bio problem kupiti akcijske gumene rukavice, izvaditi tu plasticnu patkicu i baciti u kontejner za reciklazu plastike, da bi se od njega dalje pravile plasticne kasicice za kafu.

Problem je u tome da je sa strane kasetice koja gleda prema unutrasnjosti WC solje nalazi neka plava hemikalija koja se nije isprala sa nje, jer na njega uopste ne dotice voda.
Provalio sam da onda to jos nije istroseno i nije za bacanje, te sam zakljucio da se to tako ni ne sme baciti u reciklazu. Bolje da time i dalje trujem ribice po kanalizaciji, ko zna, mozda neka i prezivi.

E sad kako god gurkao napred, nazad tu kaseticu-patkicu, nikako taj plavi deterdzent da dodje pod mlaz vode. Probao sam sve pozicije, no ovlazilo bi se jedino ako se bi svaki put popiskio na njega. Sad se sa pravom pitam, da li je to bio osnovna zamisao proizvodjaca?
Kako to da proizvodjac ne zna da samohrani muskarci piju pivo umesto mineralne vode, te kada ciljaju ivicu wc solje, mogu i da promase? Onda bi se morao vaditi Cillit i ostala neka s.ranja iz ormana, pa bi se moralo oribati kupatlio. Pravi muskarac ce pre istrcati napolje i upis(h)ati svoje ime u sneg nego da bespotrebno oriba kupatilo.

Hteo sam samo da pitam, cemu onda sluzi ono plavetnilo na toalet patkici ili ti kako se ona trosi?
Ili sam mozda hteo da pitam, ima li neke dobrovoljke koja bi me povela u shoping turu medju raznim sredstvima za pranje?
Ne daj boze dobrovoljka da mi oriba kupatilo?
Mozda da me izdrzava?
Romanticna sam dusa... Mrzim vestacki miris hemikalija...
:?:
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:03 pm.