Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...i ostala gamad..cast izuzecima,ljudima kojih ima ovde na sajtu koliko hoces..ali i gamadi auuuuuuuuuuuuu! Wink

..jel ovaj majmun Karlo jos mrda????
..nece jos dugo.

..a i prirodno je da nas napusti izlapjeli starkelja.
..nit je koristan drustvu a ni samom sebi. Potrosena prica. Priroda se brine za sve..ravnoteza i mjera. Smile
..eee,da..tako je to..nemeremo mi jedni bez drugih.
..istorija.
..geografija.
..i biologija svakako. Smile

..sta ima vak-nak ???

..vidim Strumfa habate..cim neko misli svojom glavom..ne valja,izdajnik..vazda ista prica.
..gdje je ta knjiga,da je svima ugradimo u glavu,pa da budemo biljkice???
..cemu sluzi mozak,sa svojim instrumentima?
..da svi isto mislimo?
..da je tako,jos bi bili u kamenom dobu.
..a ima nas koji i jesmo ili stremimo ka pecinama. Smile

..ali,dobro..o tom po tom..talicni tom,tom kruz,tom tejlor..macak tom..itd! Wink
..ah,da..Karlu istice vrijeme.
..dirao je tamo, gdje mu nije mjesto.
..nije ni svjestan.
..te se teme ne diraju.
..ja ne diram..postujem sve vjere.

..i jedna dama je bila jako zla..kao zbog svojih gubitaka..samo je ona izgubila od kada je svijeta i vijeka.
..tako da..zalim slucaj.
..zazalit ce..jako.

..ajd' ova nasa nacionalan prepucavanja..nek se valja.
..mada i tu mi se podmetalo,izvrtalo,vadilo iz konteksta,tumacilo..nisam nacionalno uvrijedio,uvijek sam se ogradjivao i fokusirao..nisam poistovjecivao i banalizirao.
..i otrpio cunami uvreda,sarkazama,ironije,idiotskih izjava i izvala.

..ali,opet sam fokusirao.

..njih dvoje.

..i nije to neki napor.
..lose stvari se desavaju..zar ne?
. . .

Пусти воду и иди!
Уместо јутарње кафе!

(http://www.profanru.narod.ru/pictures/f_17x.jpg)
..nije ni svjestan.
..te se teme ne diraju.

..i jedna dama je bila jako zla..kao zbog svojih gubitaka..samo je ona izgubila od kada je svijeta i vijeka.
..tako da..zalim slucaj.
..zazalit ce..jako.

..mada i tu mi se podmetalo,izvrtalo,vadilo iz konteksta,tumacilo..nisam nacionalno uvrijedio,uvijek sam se ogradjivao i fokusirao..nisam poistovjecivao i banalizirao.

..njih dvoje.

..i nije to neki napor.

Ljuti, pošto vidim da opet bacaš kletve kao neka baba, rešio sam da ovaj put prokomentarišem. Mene bi nekako bilo blam da sam na tvom mestu. Prvo sam mislio da si onda u afektu, jer su te napali, bacao kletve po forumu, ali sada zaključujem da je to tebi, u stvari, navika roll
Naravno da su neki komentari na tvoj račun bili neukusni, ali nisam bio u prilici da ih puno vidim, jer se verovatno nalaze na onim tvojim temama koje skoro uopšte nisam čitao, ili možda na nekoj drugoj nezanimljivoj temi.
Ti koji preteruješ u nekim stvarima, kritikuješ Karla zato što je preterao u nekim drugim stvarima...svašta. S obzirom da si postavio poneku provokativnu temu, ne bi trebalo da se čudiš provokacijama od strane pojedinih forumaša. Kakva tema, takvi odgovori Tongue
..nije ni svjestan.
..te se teme ne diraju.

..tako da..zalim slucaj.
..zazalit ce..jako.

..njih dvoje.

..i nije to neki napor.

Iz koje si ti ludare pobegao? shock
Eh, na čiju ću sad stranu, kukala mi majka? Kalimeroviću, šta mi ti k'o uman čovjek predlažeš? Biće ovo duga i burna noć.
Ne znam i ja sam potpuno zatečen ovom situacijom.
Dal on ipak nije neki naš odavle, boga mu njegovog?

Vidim i da nešto brani Štrumpfa.
Opet s druge strane izgovor bosanski, dijalekt ijekavski, piše latinicom, ljut je.
Ne znam stvarno, nisam pametan.
wink Da je bar Štrumpf tu pa da nas zaštiti od tih njegovih kletvi. a nema nešto ni Nate. Otkako se Nata povukla sa foruma situacija na forumu se skroz iskomplikovala.

Šta li je s njom, dal je živa?
Spustimedignime sigurno zna nešto, pošto su njih dvoje od ranije u dobrim i bliskim odnosima, al kakav je urljiv neće hteti ništa da kaže.

Uglavnom, nije dobro.
Meni je sad potpuno jasno ko stoji iza nika "Ljuti_Bosanac", a koliko vidim i Biteru je.
i on je doso sa Neogena, garant!
lol

lol EbO mateR, ako nije sa NeOgena.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:57 am.