Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koji je to film koji vam je najvise ostao u secanju ?
Sta ste voleli da gledate kao dete ili kao tinejdzer?
Serije DINASTIJA, BOLJI ZHIVOT, VRUTJ VETAR.
Partizanski filmovi.
Opstanak (Anglia).
Film MI DETZA S KOLODVORA ZOO.
Lesi se vraca kuci............ :D

lady, htedoh da napisem isti film, ali pomisih, nece se niko setiti. lollol Mnogo davno bilo lollolwink
Ne mogu da se setim imena, ali mislim da je u pitanju mjuzikl sa onom crvenom, pegavom devojcicom... Bas mi je zao sto ne znam kako se film zove Unhappy
Ne mogu da se setim imena, ali mislim da je u pitanju mjuzikl sa onom crvenom, pegavom devojcicom... Bas mi je zao sto ne znam kako se film zove Unhappy

Da nije "ENI ", mozda???
Ona mala u domu koju usvoje bogatashi?

Da nije "ENI ", mozda???

Jao, jeste! Devojcica se zvala Eni Smile
Mnogo ti hvala lady SmileSmileSmile

lady, htedoh da napisem isti film, ali pomisih, nece se niko setiti. lollol Mnogo davno bilo lollolwink

Kako da se niko ne seti tog filma? Ja ga obozavam. Ali onaj jos kada je Liz Taylor glumila devojchicu, a kasnije je snimljena serija. Mada mi se ipak vise svidja knjiga.
Lesi se vraca kuci, onda serija Smogovci, Kekec, Anny, gledali smo i seriju Bolji zivot, itd.. Smile

Da nije "ENI ", mozda???

Jao, jeste! Devojcica se zvala Eni Smile
Mnogo ti hvala lady SmileSmileSmile

Molim, i drugi put. I tebi hvala sto si me podsetila na taj film,moracu opet da ga gledam. Smile
prohujalo s vihorom

ptice umiru pevajuci

smogovci...........
Slazem se sa vashim izborom i dodajem:
"Svi psi idu u raj"'
"Fazoni i fore"....
Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:08 pm.