Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kao sto ne postoji savrsena zena tako ne postoji ni savrsen muskarac. Medjutim postoje odredjene kategorije muskaraca koje treba izbegavati...Po vama to su.....
. . .

Немаш лове, довиђења!

(неће тако рећи, ал тако ће мислитиWink
one sto ne gledaju fudbal... s njima nesto nije u redu... rolllol
eto meeee
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
. . .

Немаш лове, довиђења!

nije tacno,sedi jedan!!

nije sve u lovi,nesto i u pantalonima...

p.s.juuu...sta sam bRezobrazna... roll

samo si iskrena Tonguelol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
ljigavci, sveznalice, oni koji su uvek u pravu , mrzovoljni lenjivci, macho muskarci, zapusteni, koji imaju lose zube, zadah iz usta, koji ne umeju da se obuku a da to sto nose izgleda dobro na njima, one koji se lose mirisu ( da ne kazem smrde), one sa kojima nemas sta da pricas ( fakultet tu ne igra presudnu ulogu), ne mastovite i ne kreativne..... ako nastavim treba ih sve izbegavati roll
. . .

Немаш лове, довиђења!

nije tacno,sedi jedan!!

nije sve u lovi,nesto i u pantalonima...

p.s.juuu...sta sam bRezobrazna... roll

Све је ОК ниси. Знам да си мислила на Карађорђеву шницлу.
Uf da, ima nas svakakvih ... i ja sam svakakav. lol
ljigavci, sveznalice, oni koji su uvek u pravu , mrzovoljni lenjivci, macho muskarci, zapusteni, koji imaju lose zube, zadah iz usta, koji ne umeju da se obuku a da to sto nose izgleda dobro na njima, one koji se lose mirisu ( da ne kazem smrde), one sa kojima nemas sta da pricas ( fakultet tu ne igra presudnu ulogu), ne mastovite i ne kreativne..... ako nastavim treba ih sve izbegavati roll

Ми се знамо ? shock

wink
dobre shocktwisted
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Zenskarose-zene su im samo jos jedna recka vise ,ljubav i emocija njima su sasvim nepoznati pojmovi wink
Mamine sinove-mama sve zna najbolje i verovatno ce vas cesto uporedjivati sa njom wink
Kao sto ne postoji savrsena zena tako ne postoji ni savrsen muskarac.

Tačno tako. Zato bi me zadovoljila i neka skoro savršena žena, ako takvu nekad budem našao. Skoro savršen muškarac zaista postoji lol

Medjutim postoje odredjene kategorije muskaraca koje treba izbegavati...Po vama to su.....

Kao muškarac, ne mogu se upuštati u neke ženske kriterijume za odabir pravog. Ipak, mogu nešto da napomenem u vezi osobina. Bitno je da se ne smuvate sa onim koji na prvi pogled ima puno prednosti, ali ima baš onu manu koja vam najviše smeta, (uzalud) nadajući se da ćete ga promeniti pritiscima.
1)Lažovi. Ako ne volite lažove, nemojte onda birati takve, samo zato što imaju para, ili su lepi i slatkorečivi.
2)Žeskaroši. Ako želiš da mu budeš jedina, nemoj padati na neke njihove prednosti koje imaju na prvi pogled, i na to što ih mnoge žene hoće. Neki ženskaroši imaju po više devojaka istovremeno. Džaba ti to što si se smuvala sa nekim poželjnim, ako on ima još par njih. Ako si posesivna kao i većina žena, ne biraj takve.
3)Nezainteresovani. Ako želiš da ti on posveti mnogo pažnje, bolje je da prihvatiš nekog koji ti i nije toliko po ukusu, nego da zbog para ili nečeg drugog prihvatiš nekog ispraznog tipa, nezainteresovanog za tebe.
4)Siledžije. Ako se pališ na grube tipove, treba da budeš svesna da on u nekom trenutku može tu svoju grubost koju ispoljava prema okolini da usmeri i na tebe. Naravno, ovo se odnosi samo na one koji su grubi i prema onima koji ih ne diraju. Ako voliš da zvocaš, nemoj birati takvog. Ako ne veruješ u onu izreku da ko se bije taj se voli, bolje je da uzmeš nekog mirnog, nego da trpiš nekog nepredvidivog grubijana.

Ne bih da smišljam još kategorija, teško je setiti se muških mana, nekako mi stalno ženske mane padaju na pamet winklol
. . .

"Њега" не избегавају . . . .него њега избегавају!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:24 pm.