Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...nije mi jasno,zasto se na kviz tv slagalica prijavljuju samo muskarci?
ne pamtim,da sam ikada u tom kvizu gledao dve takmicarke ili takmicarku i takmicara.jedino voditeljka i milka canic.
da li je u pitanju intelektualna diskriminacija od strane muskaraca,kada je taj kviz u pitanju,ili se radi o feministickom performansu,intelektualne arene u kojoj se na milost i ne milost.bore dva muskarca pred nogama centuriona milke canic?ili je sve ovo samo moja uobrazilja?
otkad nije bila neka sekstisticka tema...
divno...
zene su ukras sveta...
...
Ima ih i to cesto...Smdm ne pratis redovno... wink
ja pratim...potajno zaljubljen u milku.... nema zena...i kad ima...samo da ih ima....
...
Ima ih i to cesto...Smdm ne pratis redovno... wink

da li je moguce,da sam toliko neobavesten?
zezas li me ili je to zaista istina?
Danas je jedna pobedila. Gledaj sutra.......
ima u poslednjih par meseci prilično često :D
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ne zezam brate...cesto su zene u Slagalici,to mi je omiljena emisija..

Secas se valjda one babe,profesorke mat. u penziji?One sto je govorila -viseee(sa mekim sh)...stigla zena do finala...
jebote ja kao da nemam TV?
pre nekoliko meseci,bio sam prinudjen,da skoro svaki dan pratim taj kviz.i ni jednom se nije pojavila ni jedna zena,osim milke i voditeljke.
lezim i gledam kviz i razmisljam,da li je moguce,da se zene ne prijavljuju?
cak se danas i opkladim.jebiga,dzabe sam pokretao temu.
ma zezate me,a? shock
nije da nema zena, pojave se sporadicno (iako ne pratim, potrefila sam par puta kad su zene takmicari).

ipak, upravu si spustitedignite, znatno vise su muskarci zastupljeni. a ako pogledas i po godinama, muskaraci pokrivaju vise starosnih grupa nego zene koje se pojavljuju.

e, sad, ne pratim pasionirano, tako da moje slucajni uzorak zapazanje je mozda totalni promasaj. a mozda i nije... roll
mika se sali...

kobaja,turiras me,a?
znas moj stav o zenskoj inteligenciji... cast izuzecima... ali...u globalu koja je pametna... osim nasih divnih prijateljica...
...
nije da nema zena, pojave se sporadicno (iako ne pratim, potrefila sam par puta kad su zene takmicari).

ipak, upravu si spustitedignite, znatno vise su muskarci zastupljeni. a ako pogledas i po godinama, muskaraci pokrivaju vise starosnih grupa nego zene koje se pojavljuju.

e, sad, ne pratim pasionirano, tako da moje slucajni uzorak zapazanje je mozda totalni promasaj. a mozda i nije... roll

ja ne pamtim ni jednu zenu takmicarku u tom kvizu,tako da nisam razmisljao o starosnim grupama.danas sam pukao lovu....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:39 am.