Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...ајте циркузанти ова тема је ваша шатра!покажите све што знате,дајте да деца виде штрумфове и остале циркуске атракције...
Јел се уклапа ова слика у Тему, ако не да је бришем!?

(http://www.bravadashow.ru/files/_tmp_preview/153_s.jpg)
ne kontam?
aj objasni... ti koji si subotom u pola dvanast pored kompa...
...
ne kontam?

...бато,ево ти мој тел. 0641608484 позови да чујеш где сам,а имам IPod па излетим мало на форум,ако си расположен дођи ево сто до мене пичке СВЕМИРСКИ БРОДОВИ,а ти ја можемо бити њихова посада,оно по кључ имамо,само да стартујемо.а какве везе има где сам ја суботом?
Kad kriminalac pokuša da bude maštovit onda postavi jednu ovakvu temu.

lol Vežbaj, vežbaj, ništa neće da ti fali.
. . .

Ја не лежем док ми све мачке не дођу у двориште, нема везе који је дан. Откуд мачке знају да је данас субота. То зна да потраје, јер их има 12, па док се сакупе, можда ће ухватити и недељу.
Izvinjavamo se posetiocima sa kupljenim kartama što SMDS, naš gutač (mog) plamena večeras neće nastupiti. Jezik mu je sveže ispečen, traži se zamena.
Kad kriminalac pokuša da bude maštovit onda postavi jednu ovakvu temu.

lol Vežbaj, vežbaj, ništa neće da ti fali.

...пиле где ти екипа?...
пушико,где да дођем да ти платим бурек и размислићу за јогурт.
сисић,ајде кад будете екипа трио,да ми мало подувате овај курац,а? ти сарађујеш са неким?ти си болесник,са дидлом и буљи! кад истрошиш батерије,дођи на натурале провод.
али аплауз за долазак где ти је место,БРАВО!
Izvinjavamo se posetiocima sa kupljenim kartama što SMDS, naš gutač (mog) plamena večeras neće nastupiti. Jezik mu je sveže ispečen, traži se zamena.

...ја те чекао оне недеље са мамом,а тебе нема,а тебе нема...како је у требињу?има ли јужине,а?још само мало,врло мало...ти и ја се гледамо,или ја гутам или те јашем.
али и за тебе БРАВО!дође и ти,знате где вам је место.
фали још око,а и он ће мислим брзо,само да му јаве или се пресвуче...

АЈДЕ ЦИРКУЗАНТИ!
ne kontam?

...бато,ево ти мој тел. 0641608484 позови да чујеш где сам,а имам IPod па излетим мало на форум,ако си расположен дођи ево сто до мене пичке СВЕМИРСКИ БРОДОВИ,а ти ја можемо бити њихова посада,оно по кључ имамо,само да стартујемо.а какве везе има где сам ја суботом?

sad bih trebo biti ljubomoran?...seko....
...
Овде имамо једног кловна са три лика тј. ника.

(http://www.umoloda.kiev.ua/img/content/i3/3755.gif)
ne kontam?

sad bih trebo biti ljubomoran?...seko....

...не,зашто љубоморан?
а шта ти значи ово секо?
...шта је ово?одеше звезде циркуса?
verovatno se nisam dobro izjasnio....
...
verovatno se nisam dobro izjasnio....

..ајде покушај,како најбоље можеш и хнаш,мислим нисам нахбоље схватио,али ми се чини,да си БАШ хтео нешто да ми кажеш..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:29 pm.