Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite koliko muskaraca,devojaka/zena flertuje bez obzira da li su u srecnoj vezi ili braku?
Sta mislite koliko muskaraca,devojaka/zena flertuje bez obzira da li su u srecnoj vezi ili braku?

Svi 8)

To je normalna stvar .

Svi 8)

To je normalna stvar .

Upravo tako, svi. Samo sto nekom to "lezi", a neko je "trapav" u flertu. Ima izuzetnih flertera i to ih ponekad cini zanimljivim.
Flertujem, flertovacu i mislim, da u tome nema nista lose. Wink Zasto? Zato sto je u ljudskoj prirodi. Ne postoji ni jedan, koji moze to da mi zabrani, jer ne postoji ni jedan muskarac koji ne radi isto. Wink
Flertujem, flertovacu i mislim, da u tome nema nista lose. Wink Zasto? Zato sto je u ljudskoj prirodi. Ne postoji ni jedan, koji moze to da mi zabrani, jer ne postoji ni jedan muskarac koji ne radi isto. Wink

Daleko od toga da je flert ruzan. To je nesto sto nas cini zivim i prija na izvestan nacin. Nista lepse od lepog flerta.
Sasvim normalna stvar... svi volimo da flertujemo.
Sto Ja znam jednog a sto On zna dobro da flertuje a tek
sto mu ide od ruke ..... winkwink
Flert je normalan ako nepovredjujes dragu osobu
Da nema flerta,ispali bi iz forme,a ko je taj ko voli da nije u formi?Mislim da svi flertuju!Neko namenski i ciljno ,neko ne svesno...
Flert je specifičan način komunikacije. Slatka igra pogledima, rečima..
Nešto bezazleno, uzbudljivo, zabavno..
Nešto što zna da uzburka krv u nekom trenutku..
Zato svi mi, manje ili više, volimo da flertujemo, da uživamo u flertu, bez obzira da li smo u srećnoj vezi ili braku. I samo od naše sposobnosti za samokontrolom zavisi do koje granice ćemo ići u takvim situacijama..

Upravo tako, svi. Samo sto nekom to "lezi", a neko je "trapav" u flertu. Ima izuzetnih flertera i to ih ponekad cini zanimljivim.

Ma, joooj, vockice to ih uvek cini zanimljivim... Imam jednog prijatelja koji bi mogao biti svetski sampion u flertovanju, ali car je u tome da on to radi nesvesno, flertuje u svakoj, ali bas svakoj situaciji i to ga cini posebno sarmantnim. Smile

Flert je igra u kojoj se osecas pozeljno i mislim da nam zato toliko i prija. Smile
Flert je igra u kojoj se osecas pozeljno i mislim da nam zato toliko i prija.

slazem se! samo me interesuje zasto ljudi koji su vec ostvareni u tom pogledu i dalje imaju potrebu za dokazivanjem sebi toga da su pozeljni i drugima.
Zato sto je ocigledno, da jedna osoba nije dovoljna... Unhappy

hm.... mislim da to nije razlog... nemir lezi u samoj osobi koja flertuje.
a koji li su uzroci tog nemira? potreba da se svima dopadamo i time dokazujemo sebi svoje kvalitete? strah od saznanja da je veza u kojoj smo jedina i da je ostalo "zabranjeno"? uzbudjenje koje donosi igra sa "zabranjenim"? e, bas ne znam....ali je vrlo interesantno.

hm.... mislim da to nije razlog... nemir lezi u samoj osobi koja flertuje.
a koji li su uzroci tog nemira? potreba da se svima dopadamo i time dokazujemo sebi svoje kvalitete? strah od saznanja da je veza u kojoj smo jedina i da je ostalo "zabranjeno"? uzbudjenje koje donosi igra sa "zabranjenim"? e, bas ne znam....ali je vrlo interesantno.

Nemir je u prirodi osobe. Neko je manje, neko vise nemiran. Flert ne znaci da ce doci do prevare. To su neka sitna zadovoljstva duse, koja nam pokazuju da smo jos uvek interesantni i pozeljni. U tome nema nista ruzno, niti bilo koga mozemo da povredimo. Flert moze samo da nam izmami osmeh i neku prijatnost, naravno, pod uslovom da suprotna strana adekvatno parira u toj "igri".
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:53 am.