Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooj..........što ja volEm taj flert.....................Smile))

nema sta ti nevoles lol
Jaaaaooooj, ako krenem da flertujem, OPET novi brak... :D

Istini za volju, izbegavam.... wink
Bagami, bakice, ti i jesi opasna flerterka Smile wink
lert je sasvim normalna stvar...sto rekao shadow odrzava u formi i pomaze da se osecas bolje ako negde zaskripa
Bagami, bakice, ti i jesi opasna flerterka Smile wink

zna zena
Volim i ja ali sve u razumnim granicama.
Ja obozavam da flertujem.... roll roll roll Ne znam zasto,ali eto tako je kako je..... Sta mogu?! roll wink 8) twisted
fLERt ?

To je nešto što funkcioniše nizbrdo ili kada se gura. Nije loše na semaforima i kraćim stajanjima kada se motor ne gasi - ne mora da se drži kvačilo.
fLERt ?

To je nešto što funkcioniše nizbrdo ili kada se gura. Nije loše na semaforima i kraćim stajanjima kada se motor ne gasi - ne mora da se drži kvačilo.

E, pa, morala sam da se nasmejem ovom "opisu" flerta. Ne mogu da verujem da se i to "uci" na tehnickim fakuletima lol lol

E, pa, morala sam da se nasmejem ovom "opisu" flerta. Ne mogu da verujem da se i to "uci" na tehnickim fakuletima lol lol

Pa kao i na ostalim faxevima, i na tehničkim se u suštini uči - logika. Potkrepljena je činjenicama koje važe za dotičnu "struku". (u ovo sam se osvedočio kada sam se svojevremeno zabaljao sa studenticom ekonomije Smile )

Inače, ovde sam pokušao da ukažem na sematniku reči flert, a koja po mom rasuđivanju dolazi od "svećice" (spark plug) koja kao što se zna služi za paljenje "eksplozivne smese" u cilindrima i služi kao pokretač motora uz još mnogo bla bla.

U ovo se ne ubraja Diesel proces kod kojeg dolazi do "samozapaljivanja" smese i svećica (flert) se ne koristi.

Zaključak: Dizelaši ne flertuju!? Wink
Flertujem jer se osecam dobro...osmeh za osmeh...kompliment za kompliment...sarmantan pogled za sarmantan pogled...potpuno bezopasno :D (manje-vise)

I da pojasnim...obozavam da flertujem sa osobom sa kojom sam u vezi...to je tako...se.i :D
Jaobozavam da flertujem sa osobom sa kojom sam u sprezi

a bogami i zaprezi.... wink
Jaobozavam da flertujem sa osobom sa kojom sam u sprezi
a bogami i zaprezi.... wink

nisam flertovala u zaprezi...da nije do mene? ili do osoba sa kojima sam bila u sprezi? 8) :D
On flertuje da bi povecao svoje samopouzdanje, a ona flertuje da proveri da li se jos uvek dopada muskarcima.
Flert je igra i nema niceg loseg u tome.

Interesantno koliko se promenio svet za pola godine.
U jadnoj vrlo slicnoj temi ranije, vecina je osudjivala flert, ako se dobro secam...

Bez flerta nema plemenitosti u nasim srcima...
A granicu treba svako za sebe da odredi...
U jadnoj vrlo slicnoj temi ranije, vecina je osudjivala flert, ako se dobro secam...

jbt, Z. Imash pamtjenje k'o slon... :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:27 am.