Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

shto je baki milo...to joj se i slilo lol
shto je baki milo...to joj se i slilo lol

mislis snilo
SVI FLERTUJU! SVI VARAJU! MUSKARCI SU ......ona zivotinja sto kaze "grok,grok"!!! evil evil twisted
SVI FLERTUJU! SVI VARAJU! MUSKARCI SU ......ona zivotinja sto kaze "grok,grok"!!! evil evil twisted

Uh da nisi malo prestroga wink
Ma ja to namerno,da ih malo isprovociram da se ukljuce! lol wink 8) Inace ih jaaaaako volim roll i mislim da nisu nista vece "grok,grok" nego sto su zene! lol twisted 8)
Ma ja to namerno,da ih malo isprovociram da se ukljuce! lol wink 8) Inace ih jaaaaako volim roll i mislim da nisu nista vece "grok,grok" nego sto su zene! lol twisted 8)

E sada si upravu lol
Jes vala...stvarno sam upravu lol lol nazalost roll ili na srecu wink ko bi ga znao?! 8)
Jbg...Pretpostavljam da,dok je bezazleno,nije strasno... roll Unhappy
Kod "GROK GROK" bića ne pravi problem:

što su prljava,
što su debela,
što neprijatno mirišu

- već što prave - svinjarije.

E sada si upravu lol

zna on wink

zene su zlo

zene su zlo

zasto su zlo
Cuti, Bela, neka se plashe malo...buuuuuh Wink Wink Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:00 pm.