Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ljudi ja sam se nasao u neugodnoj poziciji,, cura drugi dan menstrualnog ciklusa i hoce da se kresnemo ali ja necu jer je krvava a ona navaljuje ko luda ,, sta da radim pomagajte a ne volim krv ne mogu podnijeti.. Sta da joj kazem???
reci joj "zatrazio sam na forumu Upoznavanje.net savet, strpi se da mi daju nekakav savet pa cu onda da vidim sta da radim" mada do tada ce njoj menzis vec da prodje a i nju ces ti vec da prodjes tj ona vise nece biti zainteresovana za takvog debila lol
Moraš da joj objasniš da muškarci nisu baš oduševljeni tim menstruacijama ali da ako te stvarno voli, nećete oboje da trpite dok joj ne prođe. Objasni joj da tvoju muškost nije moguće obuzdati a da ne bi da je prevariš pa joj predloži da bira između analnog seksa i pušenja. Verovatno neće biti oduševljena u startu ali za pravu ljubav se treba i žrtvovati. Kad je tako navikneš od početka, velike su šanse da imate skladnu vezu i ubuduće... 8)
(http://www.upoznavanje.net/klub/uploads/images/SS_wp7q5nkz0rz20120429.jpg)
. . . Sta da joj kazem???

Da joj kažeš? roll

More, pričaj . . . nekoliko dana. Wink
ljudi ja sam se nasao u neugodnoj poziciji,, cura drugi dan menstrualnog ciklusa i hoce da se kresnemo ali ja necu jer je krvava a ona navaljuje ko luda ,, sta da radim pomagajte a ne volim krv ne mogu podnijeti.. Sta da joj kazem???

Reci joj da si ti "obicna zena". 8)

Nisi valjda napravio novi nik samo to da nam kazes? shock

Probaj sa svezim hlebom...

Nisi valjda napravio novi nik samo to da nam kazes? shock

Probaj sa svezim hlebom...

E, nek si mu reko..................... roll

(http://www.upoznavanje.net/klub/uploads/images/SS_nbp85rbjw2y20120429.jpg)

Istinu, da ne volis krv. twisted
Nema šta da joj govoriš, uprljaj se malo ako joj je to baš toliko potrebno ... ona tebi u većini slučajeva, red je da i ti njoj ... učiniš.
Nema šta da joj govoriš, uprljaj se malo ako joj je to baš toliko potrebno ... ona tebi u većini slučajeva, red je da i ti njoj ... učiniš.

A sve u svemu, bas i nije prljanje... roll
S namerom sam tu reč upotrebio, možda odjekne tamo gde treba.
S namerom sam tu reč upotrebio, možda odjekne tamo gde treba.

Sumnjam, da moze da odjekne, gde i kako treba, ne bi bilo teme...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:05 am.