Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Iako je upoznavanje zbog ljubavi i druženja primarna svrha ovog foruma, evo i jedne poslovne teme. Ima puno sajtova gde se objavljuju oglasi za zapošljavanje, ali ova tema takođe može da posluži u te svrhe, prvenstveno onima koji nemaju novca da se oglašavaju tamo gde se to plaća. Na ovoj temi će moći da se upoznaju nezaposleni i njihovi budući poslodavci.

Ja sam jedan od mnogih u Srbiji koji traže posao, i ne mogu da ga dobiju jer nemaju vezu. Ja sam dipl. ing. elektrotehnike, završio sam ETF u Beogradu, odsek za računarsku tehniku i informatiku. Znači, prvenstveno tražim poslove koji imaju neke veze sa kompjuterima. U nedostatku takvih poslova, spreman sam da radim i mnoge druge poslove.
Ne trazim posao. Tongue

Verovatno je od onih koji traze posao, a mole Boga da ga ne nadju. Postoji i ono da verovatno nema radnog iskustva, pa ga i to ebe.... wink
halo oglasi
lako do posla
infostud

evo pa to su ti oglasi za posao wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
halo oglasi
lako do posla
infostud

evo pa to su ti oglasi za posao wink

Pomenuo sam u uvodnom postu da ima mnogo takvih sajtova sa oglasima za posao. Npr. lakodoposla i infostud spadaju u one koje redovno posećujem.
. . .

Ја тражим једног извршиоца, по могућству да зна да кува, јер су ми конзерве већ досадиле. Нормално женска особа, па може и око 4 банки, незапослена, или која није задовољна примањима. Смештај обезбеђен, гајба нова, биће сама у њој, а ако је паметна може и да јој остане у власништву. Плаћање по договору.

Шифра

Згодна риба!
Iako je upoznavanje zbog ljubavi i druženja primarna svrha ovog foruma, evo i jedne poslovne teme. Ima puno sajtova gde se objavljuju oglasi za zapošljavanje, ali ova tema takođe može da posluži u te svrhe, prvenstveno onima koji nemaju novca da se oglašavaju tamo gde se to plaća. Na ovoj temi će moći da se upoznaju nezaposleni i njihovi budući poslodavci.

Ja sam jedan od mnogih u Srbiji koji traže posao, i ne mogu da ga dobiju jer nemaju vezu. Ja sam dipl. ing. elektrotehnike, završio sam ETF u Beogradu, odsek za računarsku tehniku i informatiku. Znači, prvenstveno tražim poslove koji imaju neke veze sa kompjuterima. U nedostatku takvih poslova, spreman sam da radim i mnoge druge poslove.

da li si razmisljao o prekvalifikaciji..cujem da se otvaraju agencije za poslovnju pratnju dama winklollol
Ja bih Micojkino radno mesto ako može rollrollroll
Srculence,pa ti imas najtrazenjiju struku....

kako je to da si jos bez posla?? shock

Srce je jedini nezaposleni informaticar odavde do Kalkute na istok i do Bombaja, na zapad.....
Srdac ja bih eto mogao da te zaposlim u rekordnom roku ali ne u toj tvojoj struci. Za posao ces ipak morati da budes malo fleksibilniji, ni ja ne radim ono sto sam zavrsio, sumnjam i da cu ikada ali snalazim se ... voda je jos uvek mutna, moze da se zaradi ako se zeli.
paaaaaaa recimo da radim u struci, ali ne i posao koji želim da radim i tako već nekih 15 godina....a verujte informatičar koji ne radi na sebi i ne prati trendove, ne usavršava se, ne zna programiranje....pa ne treba nikome....to je zeznuto kod ovog zanimanja. Normalno ovo je iskustvo ljudi iz moje okoline, ništa ne mislim konkretno za US ili bilo koga drugog nego se samo odnoi na tvrdnju da su informatičari potrebni.

sledeća bitna stvar je koliko finansijski mogu da trpe ukućani vaše traženje posle u struci....ja sam prihvatila na tom polju prvu ozbiljnu priliku, moja poznanica je čekala 12 godina posao u pošti, sve je odbijala poslove, moglo joj se, i na kraju stvarno se tamo zaposlila.

i poslednje i najbitnije: posao nije lako tražiti, u većini slučajeva sam se osećala kao da prosim....a verovatno i većina vas ima slična iskustva shockroll
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Dobra tema!

Ja znam za dva radna mesta i nekoliko nezaposlenih.

Radna mesta traze sposobne - a ovi nezaposleni misle da znaju da rade.

I tako u krug...
Jeste se danas tesko zaposliti, na svaki posao dodju bar 100 kandidata..

a jbg.. neki olako ostave posao... i tu se citav zivot zajebu ...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
posla ima uvek, moze ga naci ko god stvarno trazi...

Ej bre usamljeni.. sto ke.... lepo sam ti rekla posalji molbu ovde... sve ostalo se samo sredjuje... lol
Ja volim da radim, i nekako mi je zao sto nemam vremena (ne vlasnik taksi firme nego bas obican taksista u tudjem autu) da budem taksista, to nisam nikad radio a bas mislim da bi mi na neko vreme odgovaralo.
Al bi bilo prica...
wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:13 pm.