Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Imam blamova dosta,kao i svi mi,neki veci neki manji...naravnoSmile
Recimo jedan od mojih blamova je nezakopcan slic posle nuzde i moj izlazak medju masuSmile.Mozes da zamislis situaciju kako mi deo kosulje viri iz slicaTongue
Umetnik
Nije to bas toliki blam... Kosulja je spasila stvar. :D
Da,srecomSmile.Napisacu jos blamova vremenom,a sada da cujem neki tvoj socan?Tongue
Umetnik
Ona je jos uvek u blamu, zar ne vidis shock ???
Pocepali joj majicu (po svim savovima), turili perje na glavu, slikali i rekli joj pisi...i tako ona vec godinama...
Srecom pa joj gace obukose Tonguewink

Jesam li te utesila? lol 8)
nesto ih se i ne secam..sigurno ih je i bilo ali nemam pojma gde su se pogubili u mom secanju
Жућан ме једном избламиро поштено!

(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394055_180887565345276_100002721020215_219136_283720152_n.jpg)
danima sam se udvarao jednoj recepcionerki.obecavalo je to moje udvaranje,osmesi,male posalice,poziv na ispijanje kafe...itd.
jednog jutra,izasao sam iz svoje sobe,ostavio kljuc na recepciji i uputio se ka liftu.jutarnja nervoza stomaka zna biti nezgodna stvar.osetih,malo poigravanje u crevima i kao veliki hazarder odlucim,da kad udjem u lift,proverim da li je prdez ili prava uzbuna.lift je stao,ja sam usao u lift,pogledao se u ogledalo,koje je prekrivalo jedan citav unutrasnji zid lifta i bio sam zadovoljan svojim izgledom.opet osetih podrhtavanje u crevima i odlucim da probam.lift je poceo da zatvara automatska vrata i ja tada pustim iz sebe onaj najpodmukliji,najsmrdljiviji prdez.i bas kad je iz mene izlazio poslednji kubni milimetar prdeza,vrata od lifta se zaustavise u pravcu zatvaranja i podjese unatrag u pravcu OTVARANJA!na vratima lifta pojavi se ona,prelepa recepcionarka,koja posto me je videla u liftu,nasmehnula se i obradovala.usla je u klopku iz koje nije bilo izlaza.vrata su se zatvorila i lift je krenuo dole,ka izlazu iz hotela.tri sprata su izgledala kao 333,ja sam crveneo,a ona se gusila.kad je lift stao,ona je bukvalno tapkala ispred vrata koja su se otvarala,nije sacekala da se vrata otvore do kraja,bukvalno se provukla kroz deo otvoren i izletela iz lifta.ja sam ostao da se davim u svom blamu.vise mi se nikad nije nasmejala,a ja sam uvek izbegavao,da se muvam oko recepcije kada je ona prisutna.nikad vise sebi nisam dozvolio takav luksuz da prdnem u liftu,NIKAD!
ne secam se
tesko je odluciti,lol...bilo ih je dosta
a,realno,niko nece ispricati svoj najvecdi blam,svi ce pricati neke koji su jedva blamovi...tako to ide obicno inace...
Dobar dan.
Dobar dan, izvolite.
Zeleo bih neko odelce za bebu.
Za iznosenje?
Pa naravno da je za iznosenje, nece da gleda u njega ... izvini, ti si nova ovde, ili si na praksi?
Ne, mislila sam da li je odelce namenjeno za iznosenje bebe iz porodilista.
........... hm, da, ovaj, pogledacu jos na par mesta, dovidjenja ....
Dovidjenja, prijatno.

A bio sam siguran da je to prilicno lak zadatak za mene.
danima sam se udvarao jednoj recepcionerki.obecavalo je to moje udvaranje,osmesi,male posalice,poziv na ispijanje kafe...itd.
jednog jutra,izasao sam iz svoje sobe,ostavio kljuc na recepciji i uputio se ka liftu.jutarnja nervoza stomaka zna biti nezgodna stvar.osetih,malo poigravanje u crevima i kao veliki hazarder odlucim,da kad udjem u lift,proverim da li je prdez ili prava uzbuna.lift je stao,ja sam usao u lift,pogledao se u ogledalo,koje je prekrivalo jedan citav unutrasnji zid lifta i bio sam zadovoljan svojim izgledom.opet osetih podrhtavanje u crevima i odlucim da probam.lift je poceo da zatvara automatska vrata i ja tada pustim iz sebe onaj najpodmukliji,najsmrdljiviji prdez.i bas kad je iz mene izlazio poslednji kubni milimetar prdeza,vrata od lifta se zaustavise u pravcu zatvaranja i podjese unatrag u pravcu OTVARANJA!na vratima lifta pojavi se ona,prelepa recepcionarka,koja posto me je videla u liftu,nasmehnula se i obradovala.usla je u klopku iz koje nije bilo izlaza.vrata su se zatvorila i lift je krenuo dole,ka izlazu iz hotela.tri sprata su izgledala kao 333,ja sam crveneo,a ona se gusila.kad je lift stao,ona je bukvalno tapkala ispred vrata koja su se otvarala,nije sacekala da se vrata otvore do kraja,bukvalno se provukla kroz deo otvoren i izletela iz lifta.ja sam ostao da se davim u svom blamu.vise mi se nikad nije nasmejala,a ja sam uvek izbegavao,da se muvam oko recepcije kada je ona prisutna.nikad vise sebi nisam dozvolio takav luksuz da prdnem u liftu,NIKAD!

(http://www.demotivacija.rs/media/demotivators/demotivacija.rs_Brate-jel-oseti-Ko-da-je-prdnuo-neko_132280342077.jpg)
imam dva... lol
nema sanse da ih ispricam... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:54 pm.