Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Za muski deo foruma (sto ne znaci da su zenski komentari suvisni).
Dakle, situacija sledeca...Nabacujete se nekoj zeni duze od dve godine, tu je suptilnost, kavaljerstvo, maniri, sitni pokloni, poklanjanje paznje i toboznje obracanje paznje na ono sto ona ima da kaze i sl....Zapravo, transparentno dajete do znanja da zelite samo i iskljucivo da joj se uvucete u donji ves wink
Nakon nekog perioda, tj.perioda od dve godine, desi se ono sto ste prizeljkivali pre dve godine, no, međutim sve ostane na tome, jer se predmet vase pozude unazad dve godine vise ne javlja. shock
Sta je prvo sto pomislite:
1) Dala je iz sazaljenja...
2) Dala je samo iz razloga da Vas skine s' dnevnog reda
3) Dala je, ali se pokajala, jer se niste pokazali kao pravi ljubavnik, ili
4) Dala je tek tako, jer smatra da nema sta da izgubi (ta ni prvi niti poslednji)

Ovo je dilema (zapravo kvartema) jednog mog stvarno bliskog prijatelja, ja ne znam sta da mu odgovorim, a vidim da mu se nameću i da ga tiste sva ova pitanja....

wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
a tek mu posle dve godine dala i posle nista roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Dala mu što joj je došlo da mu da,ako joj se dopalo daće mu opet kad se ukaže prilika...on sa tim nema veze,stoji na lageru i kad ga zovne ima da odradi št atreba i opet na ,,čekanju,, ko zna koliko i kakvih obaveza ona ima
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Pa da, to je ono sto ga muci... roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

Ma to treba d aga veseli breee,ona ima nekoga koha hoće da sačuva a da ne rizikuje puno
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

pa nemam pojma, nek malo provezba na tehnici.... ili mu je mali lol

Za muski deo foruma (sto ne znaci da su zenski komentari suvisni).
Dakle, situacija sledeca...Nabacujete se nekoj zeni duze od dve godine, tu je suptilnost, kavaljerstvo, maniri, sitni pokloni, poklanjanje paznje i toboznje obracanje paznje na ono sto ona ima da kaze i sl....Zapravo, transparentno dajete do znanja da zelite samo i iskljucivo da joj se uvucete u donji ves wink
Nakon nekog perioda, tj.perioda od dve godine, desi se ono sto ste prizeljkivali pre dve godine, no, međutim sve ostane na tome, jer se predmet vase pozude unazad dve godine vise ne javlja. shock
Sta je prvo sto pomislite:
1) Dala je iz sazaljenja...
2) Dala je samo iz razloga da Vas skine s' dnevnog reda
3) Dala je, ali se pokajala, jer se niste pokazali kao pravi ljubavnik, ili
4) Dala je tek tako, jer smatra da nema sta da izgubi (ta ni prvi niti poslednji)

Ovo je dilema (zapravo kvartema) jednog mog stvarno bliskog prijatelja, ja ne znam sta da mu odgovorim, a vidim da mu se nameću i da ga tiste sva ova pitanja....

wink

ma bio je prokleto los u krevetu! shock
. . .

А не пише шта је радила за те две године?
povela se onim davala ,ne davala uvenuce..ali kad je videla kome je dala, brze bolje pobegla wink
. . .

hahahaha bolje da je primala i dalje poklone i kresala se sa drugima, covek bi se jos i nadao :D

a mozda mu se samo oduzila za te poklone i racuna ne treba joj vise, ili mozda je nasla novog donatora, koji daje malo vise, a mozda nije nasla donatora nego nekog koji je spretniji u krevetu ... jebem li ga, zensko ko ce nas razumeti wink

Zapravo, transparentno dajete do znanja da zelite samo i iskljucivo da joj se uvucete u donji ves wink

ispunilo mu se sto je hteo al ga sad ga muci sujeta... roll

sad me pa zanima sta ce ona da uradi? lol

ali kakav je takticar nacekacemo se...
. . .

hahahaha bolje da je primala i dalje poklone i kresala se sa drugima, covek bi se jos i nadao :D

a mozda mu se samo oduzila za te poklone i racuna ne treba joj vise, ili mozda je nasla novog donatora, koji daje malo vise, a mozda nije nasla donatora nego nekog koji je spretniji u krevetu ... jebem li ga, zensko ko ce nas razumeti wink

И не-трудим се, зато и јесам соло играч!
To sto je obletao i cekao dve godine ga kvalifikuje za bilo kakvu zajebanciju koju ce sada da mu priredi.
Ona misli:Lomio se i na prazno sta li ce tek sad da radi?Hehehe...
On misli:Sve od navedenog.
A ne bi trebao, sad ima milion pesama u kafani da narucuje i pada u sevdah, ko da su za njega pisane...
Ako je bila tamnije puti...

Ako bi bas teo opet...

A ako ne voli narodnjake
samo da ti rečem
priča o skejtu ti je fenomenalna, ali krov od auta mi još nisi sredio.............Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Opiči narodnjake i ne napinji mi devera,će ti sredi krov,otom potom Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:51 am.