Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prijatelji su ljudi koji ti nikad ama bas nikad nece okrenuti ledja, koji te nece povrediti niti izdati, niti ostaviti...
Slusace tvoje radosti u zivotu kao i tvoju kuknjavu, tesice te i davati savete, uvek ce reci da si u pravu i ako nisi...

Nikad, ama bas nikada nece posumnjati u tebe, jer to su prijatelji.
A kada se desi da posumljaju, pitace, jer nece verovati.
Ako ne pitaju, vec odluce da su drugi u pravu i odu, sta tada?
Pravdati se? Cemu?

Brzo sticem prijatelje, kao i nepriljatelje, nekima se svidim nekima ne, to se brzo ispostavi, ali ako ti je neko prijatelj godinama, pa posumlja i da si ga izneverio, sta tada.
Tesko je kada gubis nekog ko ti je drag, nekog sa kim si mogla pricati i slusati ga bez ikakavi predrasuda.
Kako se vi osecate kada izgubite nekog dragog?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Gubitak prijatelja je razocaravajuce iskustvo... zao mi je zbog tvog gubitka.
pravo prijateljstvo je danas vrlo retko, i svako u koga nekada pomislimo da možemo da se zakunemo jednog dana postane bivši prijatelj

moje iskustvo: pa ništa, razočarenje kao i svako drugo, bože moj, ostane ukus gorčine, ali i to prodje vremenom....i naidju drugi ljudi, a vi vremenom počnete sa osmehom da se sećate nekih za*ebancija, a da pri tom niste osetili onaj ukus jeda što vas je taj neko odbacio ili što ste ga vi odbacili zbog nečega vrlo bitnog u tom trenutku.

U svakom slučaju sve je to život i nikada se ne vraćam ni starim ljubavima ni starim prijateljstvima...možda grešim, ali tako funkcionišem winkwinkwink
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
. . .

Ја немам пријатеља, а и као клинац волео сам да се играм сам. Нисам ти интересантан за ову тему, а вероватно и шире! Мада имам своје мишљење, да је то пријатељство једна обична фолиранција. То нимало не значи да људе не поштујем. Напротив!
Davno sam izgubila nekog za koga sam mislila da mi je prijatelj, tada sam to tesko podnela...cak sam sebi dozvolila da patim.
Sada zalim, ne zbog gubitka (nisam nista izgubila), vec zbog moje utrosene energije(emocija).

Izmedju prijatelja nesuglasice ne postoje!
Ako te neko nije udostojio ni jedne reci, nije vredan ni jednog tvog trenutka.

Pojedine ljude zavolimo, damo im priliku da budu deo nasih zivota...budemo srecni sa njima...to prokockaju, postaju proslost...nema tu puno razmisljanja.

Glavu gore! :D
Meni je jednom jedna prijateljica krnula jezik i svašta je bilooo,kad smo se obukli,morao sam da joj oprostim xaxaxaxax
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Meni je jednom jedna prijateljica krnula jezik i svašta je bilooo,kad smo se obukli,morao sam da joj oprostim xaxaxaxax

jaoooo nasmeja me ti...
nije ovde bilo nista daleko od toga, bas lepo prijateljstvo..

Ribice, šta si joj uradila? Ili je u pitanju ono, po običaju, da ona prijateljstvo doživljava jednosmjerno?
polako... pusti da se slegne... pa seci....

jutro je pametnije od noci...
Ribice, šta si joj uradila? Ili je u pitanju ono, po običaju, da ona prijateljstvo doživljava jednosmjerno?

ovde je rec o muskarcu... pogresio si Ribica nije ta, a ni ti Wink

lollollol

Ako mene neko pita, to je bio Jedan Veliki prekrsaj, kaznjavala bi' ja nju svako malo, da vidi kako prolaze oni koji jezik guraju u prijateljska usta winklol
...bio sin i pohvalio se ocu,kako ima dvadeset prijatelja.otac ga podozrivo pogleda i pita,da li su ti svi oni sine prijatelji?sin iznenadjen ocevim pitanjem,skoro pa uvredjen,odgovori ocu:"da!naravno da su mi prijatelji".otac pokusa da objasni sinu,da je to prakticno ne moguce,da u ljudskoj prirodi covek je coveku retko prijatelj.i da je srecan onaj covek,koji za svog zivota stekne jednog,ali iskrenog prijatelja.sin nije zeleo da da ocu za pravo,hvaleci se da su njegovi prijatelji provereni i pravi i da je to do kraja zivota.rasprava je potrajala do kasno,otac je shvatio da na taj nacin sinu nece dokazati sta je prava istina,kad su prijatelji u pitanju.otac odluci,da sa sinom napravi jedan eksperiment i na taj nacin proveri sve njegove prijatelje,pa i svog jednog jedinog,na kojeg je otac bio ponosan.otac predlozi sinu,da u sumi zakopaju velikog ovna,a da kazu,on svojim prijateljima sta je uradio,a on svom jednom prijatelju sta je uradio.a ideja je bila,da slazu prijatelje,da su kolima ubili pesaka i sakrili u sumu i da ocekuju od njih da im pomognu da les iskopaju i odnesu na neko daleko i tajnovito mesto.sinu se svidi ocev predlog i gotovo siguran podje sa ocem kod svojih prijatelja da potrazi pomoc.kad je okupio svoje prjatelje i ispricao im sta je uradio i sta ocekuje od njih.svi sinovi prijatelji pocese da traze opravdanja,zasto nisu u stanju i ne zele da mu pomognu.gotovo sa suzama u ocima sin nije mogao da veruje kak se kula od peska,koja je cinila njegovo prijateljstvo raspada.pognute glave posao je sa ocem kod ocevog jednog jedinog pravog prijatelja.kad su dosli pred njegovu kucu,otac je zatrubio ispred kuce,prijatelj je izasao u pidzami,pozvao goste u kucu i saslusao decakovog oca,sta se desilo.slusao je sa paznjom,a onda je ustao,otisao da se obuce i rekao,ajmo da pozurimo,da to ucinimo pre zore.seli su u kola i krenuli prema mestu na kojem su otac i sin zakopali velikog ovna.kad su stigli,ocev prijatelj,nije casio ni casa i sa lopatom je poceo da otkopava pokazano mesto,gde je bio sakriven l"es".kad je otkopao ovna,ocev prijatelj se zbunio i pogledao svog prijatelja,a ovaj mu se nasmejao i kroz smeh objasnio sta je bio povod te male,ali veoma neprijatne avanture.kasnije su sva trojica seli i spremili razanj,na kojem su do zore ispekli ovna i posluzili se.
narodna prica
*inace,prijateljstvo je uglavnom samo prazna rec i nista vise. wink

ovde je rec o muskarcu... pogresio si Ribica nije ta, a ni ti Wink
Otkud bih i bio ja kad te u životu sreo nisam? Svašta!
I ja mislim da je priča o velikom prijateljstvu shit. Nagledao sam se u životu prijatelja koji su kasnije jedan drugom oči kopali.
Povrediti te mogu samo oni koji su ti bliski..... oni koje nikada nisi sreo, nista ti ne mogu..... a ni ti njima.....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.