Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koji je samo moguc s jednim jakim Izraelom..

rekao je Nicolas Burns pri zeremoniji potpisivanja u izraelskom Außenministerium-spoljnom ministarstvu u Jerusalemu.
Posiljke od USA se trebaju tretirati kao zastitni oprez protiv atomskog oruzja Irana.

I Egipat ce dobiti oruzje u vrednosti od 13 milijardi dollara.

wink
Da egiptu ce da odu oni Pattoni iz muzeja, i P51 mustang... lollollol
Ne nego ce da im daju nesto najmodernije... wink
Tako su i nama davali svojevremeno....
Mislim da ovaj put nije za´ebancija. roll

Moze biti da si u pravu.
Preporucujem knjigu "Biblijski kod"-M.Drosnin,autor tvrdi da se ispod originalnog biblijskog spisa krije sifrovani putokaz ka onom sto je bilo i sta ce biti.Izrael je oznacen kao mesto buduceg velikog sukoba a Netanijahu kao onaj koji ce zapoceti rat.Videcemo.
. . .

Не знам о чему се ради, а ли сигурно знам да је чиста бесмислица тврдити да Израел сам повлачи неке потезе без Амера, и сигурно је и то, да је Америма потребан рат великих размера како би се извукли из кризе.

Preporucujem knjigu "Biblijski kod"-M.Drosnin,autor tvrdi da se ispod originalnog biblijskog spisa krije sifrovani putokaz ka onom sto je bilo i sta ce biti.Izrael je oznacen kao mesto buduceg velikog sukoba a Netanijahu kao onaj koji ce zapoceti rat.Videcemo.

Исто се тврди и у оригиналном библијском спису.
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
Ne bi li slab Izrael znacio potpuni poraz izraelske drzave, najezdu raznih arapskih trupa, koje bi se posle medjusobno koskali za prevlast u regionu?

roll

Moze biti da si u pravu.

Bam!
Imam je od 2001, onda je izasao i Bibel Code II.. Der countdown... Fenomenalna stvar... winklol
Много је лакше да јак Израел убија слабе арапе.
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
Na cijoj li si strani..................... ? roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:41 pm.