Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...ne bitno na sta se odnosi,opisite sta je to i kakav vas osecaj tada radi.nije bitno da li je to seks,jutarnja higijena,oblacenje,opustanje kuci,nesto sto radite na poslu,prevozu.........3...2...1.....
...posto sam ja otvorio temu,pocecu prvi.
ja obozavam ujutro,da dok perem zube,pisam u lavabo,da.
taj osecaj ne sputanosti,osecaj nonsalancije,osecaj......ne rzmisljam o zapisavanju,ciljanju,tresenju.....samo pisanje,pisanje uz zvuk vode iz cesme,razmisljanje o meridijanima...osecaj opustanja je gotovo nestvaran.ali samo ujutro,pokusao sam popodne i nije to to,drugacije je.
...ne bitno na sta se odnosi,opisite sta je to i kakav vas osecaj tada radi.nije bitno da li je to seks,jutarnja higijena,oblacenje,opustanje kuci,nesto sto radite na poslu,prevozu.........3...2...1.....

ljubav prema psima... lutalicama...

i gladnim mackama... wink
...posto sam ja otvorio temu,pocecu prvi.
ja obozavam ujutro,da dok perem zube,pisam u lavabo,da.
taj osecaj ne sputanosti,osecaj nonsalancije,osecaj......ne rzmisljam o zapisavanju,ciljanju,tresenju.....samo pisanje,pisanje uz zvuk vode iz cesme,razmisljanje o meridijanima...osecaj opustanja je gotovo nestvaran.ali samo ujutro,pokusao sam popodne i nije to to,drugacije je.

to nije neobicnost, to je odvratnost. roll
hvala na postovanju,a i na komentaru,koji je isuvisan.
naravno da smes,ali ne moras da iznosis svoje misljenje o tudjim osobenostima.ti imas tvoje,neko drugi ima svoje.mozda ono sto je tvoja osobenost za nekoga je ....no,nisam mislio da kritikujemo jedni druge i njihove,ako ti je tako lakse,neobicnosti,nekonvencionalno ponasanje...ponasanje,koje nas u nekim samo nasim trenutcima oslobadja...itd. sad malo jasnije?
opet to nije nikakva neobicnost....

naravno da cu uvek reci svoje misljenje... odvratnost... 8)

oslobadja.. od cega? psihoze?
to u prvom postu nisi naveo.... wink

dobro onda... posto sam veoma tolerantna prema neobicno zaostalim....

ja se zavalim u lezaljku i duvam... i gledam oblake... kako prolaze, keze se, odlaze... i dozvoljavam suncu da me mazi, pazi, tjesi...

jel sam sad potrefila temu? roll
nije za svakoga dodir sa oblacima isti. wink
Ti bi bre pričas samo o tome kako sereš i močaš,to svako zivo bice radi,nisi jedini/a.
Ja znam da pomeram skalp,uvo,jezik na trojku,obrve..Neobicno nista,neke sposobnosti obicne..imam neke rituale i tako :-D
sta to mozes sa jezikom?...nisam bas najbolje shvatio.... shock
Nisam se ni najbolje izrazila..da presavijem na tri dela i da ga obrcem naopacke,i da skupim jezik u fisek :-D Demonka :-D
znaci cuda pravis sa jezikom,mmm? lol bravo
Nisam se ni najbolje izrazila..da presavijem na tri dela i da ga obrcem naopacke,i da skupim jezik u fisek :-D Demonka :-D

a i izgledas ko da si sestra onoga iz filma OMEN.... lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 am.