Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Najbolji majstor za to si upravo ti sam....tesko koja zena moze da ti odradi to tako kako mozes ti sam.
Dobro mozda ti se desi jednom.
Ili da nadjes malu neiskusnu devojcicu i da je ucis bukvalno sve na licu mesta...sam ovako sad onako...verujte mi to jos moze da ispadne i super zanimljivo...neznam mene pale neiskusne devojke kojima moram da govorim sta da rade.Tako su mi slatke , zbunjene i sa srtahopostovanjem to rade da slucajno ne bi pogresile!
Tako da ima i u tome nesto!
Zašto je ova interesantna priča...tako brzo zamrla??? shock

lollollollollollol
POMOC PRI SVRSAVANJU

a jel pitanje za z ili m deo roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
POMOC PRI SVRSAVANJU

pa, naravno da je za zenski... Ne mislis valjda da je svrsavanje kucnih poslova za muskarce???
POMOC PRI SVRSAVANJU

pa, naravno da je za zenski... Ne mislis valjda da je svrsavanje kucnih poslova za muskarce???

jes vala, mi muski mozemo im pomognemo u tom poslu, samo ako se sklonimo u stranu i ne smetamo lollollol
POMOC PRI SVRSAVANJU

a to, pa jha volem da spremam kada sam sama.. opusteno muzika usisivac, krpa za prasinu i ja Smile)))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
POMOC PRI SVRSAVANJU

a to, pa jha volem da spremam kada sam sama.. opusteno muzika usisivac, krpa za prasinu i ja Smile)))

zasto sama?? uvijek me mozes pozvati da zajedno svrsavamo... :?
Najbolji majstor za to si upravo ti sam....tesko koja zena moze da ti odradi to tako kako mozes ti sam.
. . .

A omiljeni junak iz stripova je Konan? lol

p.s. Il' se to beše piše kOnan? rollwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 am.