Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koji god kanal na TV-u da klines uvek je neka krimi serija na njoj, inspirisala me da i mi ovaj put budemo u glavnoj ali negativnoj ulozi. Igrajmo se.
Posto smo ovde uglavnom svi detektivi, hocemo da otkrijemo ko je ko, ko je sta bla bla bla te glumimo Serloka H, Agathu Ch, Poara H, evo sada nesto drugo.
Kako bi vi osmislili savrsen zlocin, a da vas nikad ne otkriju.
Imate oruzije( treba ga sakriti), imate zrtvu (niko ne sme da je poveze sa vama) i samo vi, jer ako vec dvoje znaju nije tajna.

Da vas vidim Tongue

p.s. nemojte sada da krenete sa pricom ja ne bih nikada nikoga ubila, moj zivot mi znaci vise nego da bude u zatvoru zbog nekoga.. ovo je igra ko ne ume, neka se tornja ili cu ga eliminisem s jedniim metkom

Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
. . .

А јел могу да се играју и они који немају ТВ?
. . .

А јел могу да се играју и они који немају ТВ?

mogu Ivane svi koji imaju maste Tongue

ebem vas mastovite Tongue

a da sam postavila temu o sexu vec bi stigla do 6 stranice Tongue

Elem, koji deo vam nije jasan pa da vam pojasnim... Smile))

Ajd dobro, neka bude zlocin iz strasti, mozete i sex da unesete u pricu Tongue

nisam ti ja za te savršene ili nesavršene zločine........ u toj meri podnosim krv, da bih se sroljala oma pored žrtve............ tako da, ništa od savršenstva i mojega sakrivanja....................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
nisam ti ja za te savršene ili nesavršene zločine........ u toj meri podnosim krv, da bih se sroljala oma pored žrtve............ tako da, ništa od savršenstva i mojega sakrivanja....................Smile))

pa za tebe je onda neki otrov pravo resenje, bez krvi, a opet zezas, jel sam lepo rekla nema toga, ja ne bi ja ne mogu i ja ne znam Tongue

. . .

Ја сам укоко један Ник, и ето ти приче!
. . .

Ја сам укоко један Ник, и ето ти приче!

ti si kreten i nema dalje price Tongue

pa za tebe je onda neki otrov pravo resenje, bez krvi, a opet zezas, jel sam lepo rekla nema toga, ja ne bi ja ne mogu i ja ne znam Tongue

ih otrov, ma to mi bezveze..............Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
Oawy...... a koga d' ubijem? I zašto? shock
. . .

Самог себе, а није ни важно зашто!
. . .

Самог себе, а није ни важно зашто!

Jadničak cry Boli li te mnogo?
Evo ja cu "ubijem" Ivana, ne iz strasti vec zato sto je dosadan i lupeta ki otvoren prozor.

Posto ne zivimo u istom mestu, niti ga nikako ne mogu povezati sa mnom, opusteno cu to da odradim Smile)))

treba mi alibi, treba mi oruzije a motiv sam navela Tongue

Znaci samo jos da osmislim kada i kako Smile)))

Da nikome ne bude sumljivo, ovih dana svakao putujem prema njemu, ne kod njega ali prolazim kroz njegovo mesto, sicu iz busa i odsetati do njega, on ce jedva docekati da mu neko zazvoni na vrata i ljubazno me zove na caj Smile))

Posto planiram zlocin, nosim rukavice Wink pre toga sam kupila malu dozu jakog otrova Tongue
Ulazim.. dok pijemo caj on nervozno juri mace, savrsen trenutak da ubacim otrov u njegov caj.
Nista ne primecuje, kada je popio caj polako klone..Otisaka prstiju nema, cak ni stikli jer sam obula patike Tongue Brisem mu sve iz kompijutera, u slucaju da ga nadju da ne vide cime se matori jarac bavio,da ga otkriju ubio bi se cova od sramote shock
opipavam mu puls, nema gaaaaaa, macke kruze oko njega ja izlazim, hvatam autobus i javljam da cu malo kasnije stici posto je guzva na putu shock
Bocicu jos uvek nisam bacila, a soljicu za caj sam ponela sa sobom, ima Kontra klikere .... bacicu nekih 84 km od mesta zlocina
lol
Zlocin nikada nije ni otkriven, Ivan nikome ne nedostaje.. a macke su se razbezale cim je nestalo hrane...

Savrsen zlocin nema sta Tongue
ni forenzicari me ne bi provalili!

Oawy...... a koga d' ubijem? I zašto? shock

ama Br pa to je igra, recimo neko te zaebao ono bas najstrasnije, opljackali ste banku zajedno i ispalio te za tvoj deo.. npr...
ili ako ces zenu zato sto si je uhvatio u prevari...

daj bwe ili direktora sto te muci..
Da ti crtam jbt ! Tongue

shock znaš kada ću opet da popiem čaj? Nikada.............Smile))
Donna..

– Meryl Streep
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:29 am.