Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Malo, malo pa procitam neku slicnu ispovest. Spavao sa svastikom, devojkinom sestrom itd... Kao, strast ih obuzela i nisu mogli odoleti. Sta mislite o tim amoralnostima?
,,život je jedan i treba ga živeti punim plućima,,

Sam pred sobom znaš šta je ispravno šta nije,dal ti je uspeh da kresneš sve oko tebe i sve što ti se da,ili je uspeh da se savladaš i odoliš niskim strastima,momentima...
Nekad je bilo sramota nekoga prevariti za bilo šta,danas je to uspeh i treba se pohvaliti.....
Rasprave tipa koja bolje puši,koja je zaslužila ,,seve,, nadimak su veoma poželjne u muškom društvu,a tek ženskee,znaju koliki je kome preciznije nego vlasnik.........
evropske vredosti ravnopravnost polova i demokratija to su uslovi koje treba ispuniti...
A kod nas još uvek matičar čita da ćeš biti veran,a unapred zna da nećeš xaxaxaxa
..leno leno ,ovaj svet se izokreno.....
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
O boze, sad mi se horizonti otvaraju. shock

Znaci ove zenske mene kontaktiraju i zovu na cet jer me zele samo prevariti ili da ja, ne daj boze, prevarim moju Sosu. Au! shock

Kako sam ja naivan, mislio sam da se ovde samo opusteno prica a prica je i bogu draga... kakva greskica shock
Частан овај сејлор...
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
promiskuitet je u modi

ja sam staromodan
a šta da radimo mi mukice koje sestru nemamo?................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Oćeš ti pozajmim moju Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Bolje vrapca u šaku,dok ne dovatiš nešto bolje lollol
hehehehhe, pa da...ako je zena imenica, svastika je zamjenica roll . El to?

Ama, ni malo me ne iznenadi tema koliko sejlorova replika lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
kako neko rece:
ne pucamo na domacu zeku!
Ali ako ne pucaš,onda se izdvajaš a ako se izdvajaš onda ćeš bit ,,upucan,, lollol
Zaista me je prijatno iznenadio ovaj Bosanac pod imenom Sejlor. Jako postujem njegov stav. U istoj onoj meri u kojoj ne postujem femkanja, kvazimoralisanja i ove sto sex uporedjuju sa lovom i ribolovom. Nigde ne stoji da svako mora poseviti partnerkinu seku. Rec je o događajima: namestilo se -> strast preovladala ->vrhunac sladostrasca na pomolu.
Zaista me je prijatno iznenadio ovaj Bosanac pod imenom Sejlor. Jako postujem njegov stav. U istoj onoj meri u kojoj ne postujem femkanja, kvazimoralisanja i ove sto sex uporedjuju sa lovom i ribolovom. Nigde ne stoji da svako mora poseviti partnerkinu seku. Rec je o događajima: namestilo se -> strast preovladala ->vrhunac sladostrasca na pomolu.

to je crnogorac.

ne vredjaj mi bosnu. 8)

to je crnogorac.

ne vredjaj mi bosnu. 8)

crnogorac ne ebe sestru, soko(l) je to!
lol
ih... nemoralne manijake ne volim uopste... 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:33 am.