Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sladja....ahhhhhhh.....

reci za opis ovako neceg jos nisu izmisljene...

I bas se ponekad trudim da budem bezobrazan i nenormalan al kad nju vidim.... ubije mi koncepciju nacisto!

Kad je neko tako sladak, zgodan i fin... sta da mu kazes, a da ne vidi da ga zelis samo za sebe?

Unapred se izvinjavam njenim udvaracima, potencijalnim muzevima i momcima, kao i ostaloj ljubomornoj publici...
(http://naskutak.net/forum/images/smilies/BCF6.gif)
i oni se tebi izvinjavaju lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
hahaha... plavkice ti si moj idol wink

Vidis kako ti nisi ljubomorna?
to znaci da si dobra riba, ako je ovaj moj eksperiment dobro postavljen, m? 8)

P.S. To ne znaci da nece stici naplata za onaj tiganj 8)
SladŽo evo ti DŽole otvorio temu....................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
pa ti si dama, srce, moras da imas neki nivo...

nemoj da si takva... lol
hoce Djole ,da izgubi glavu na lud nacin .... winkSmile
SladŽo evo ti DŽole otvorio temu....................Smile))

I ti si dobra riba,mačko lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

nemoj da si takva... lol

Kakva? Sada ti žao što sam prizvala Slađu???...............Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
Ce Gorki nekoga da bije.................. lollol
hoce Djole ,da izgubi glavu na lud nacin .... winkSmile

uhhhh...pa nije trebalo da ti vidis ovo sto pise...

sad se stidim oops

al procice me brzo lollollol

nemoj da si takva... lol

Kakva? Sada ti žao što sam prizvala Slađu???...............Smile))

ma nije mi zao, al ne znam jel ti to imas imperijalisticke namere prema meni ili prema Sladji pa strajkujes sad lol
Pazi ..... maznuce ju!!!!? lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
ni jedno ni drugo........... a ni treće................Smile))
Donna..

– Meryl Streep
ni jedno ni drugo........... a ni treće................Smile))
shock
Cekajte, idem i ja!!!
izvinjenje prihvaceno, a malko si se zaebao!

winkwinkwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:55 pm.