Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hogare, opet filozofsko pitanje lollol

Zene kada uspostave dobar kontakt, nista ih ne moze razbiti. Drze se i kao "vucice" i kao "lavice" i kao "panterke". Pa, ti vidi. lol
sve to one rade zajedno i organizovano

Protiv Ace

Protiv Ace

Da znas malinice ja i saska smo se udruzile protiv njega loltwisted
Lavice,dobro si ti napisala,zene KADA uspostave dobar kontakt.....
Ali zene nikada ne uspostave dobar kontakt,OSIM teoretski i ovako virtualno.
Ali ja mislim u praksi,u zivotu,bez obzira jel u pitanju posao,ljubav.....Znas kada zena markira "svoju" teritoriju,druga zena moze dobiti samo probleme,a ironija u svemu tome je sto to ni po cemu nije njena teritorija.
.......Znas kada zena markira "svoju" teritoriju,druga zena moze dobiti samo probleme,a ironija u svemu tome je sto to ni po cemu nije njena teritorija.

Ma teritoriju manje-vise, ali kada markira muskarca....... twisted
.......Znas kada zena markira "svoju" teritoriju,druga zena moze dobiti samo probleme,a ironija u svemu tome je sto to ni po cemu nije njena teritorija.

To muskarcima sluzi za pothranjivanje ega, pa vole to zloupotrebiti.

Ne zelim da me markiraju, ja volim kada se pogledi susrecu i vidi se sjaj u ocima....
Tada sigurno ne moze postati druga vucica... On ce nju braniti cak i od druge zene...
moramo biti vucice! nije mi tesko ziveti u muskom svetu,sve dok u njemu mogu biti zena!

Mislis da u ljubavi zene sa zenama treba da uspostavljaju kontakte?! A sto se posla tice, konkurencija je konkurencija, bez obzira na pol.

To muskarcima sluzi za pothranjivanje ega, pa vole to zloupotrebiti.

Ne zelim da me markiraju, ja volim kada se pogledi susrecu i vidi se sjaj u ocima....
Tada sigurno ne moze postati druga vucica... On ce nju braniti cak i od druge zene...

slazem se.... Smile

Protiv Ace

Da znas malinice ja i saska smo se udruzile protiv njega loltwisted

niste jedine. pa vi to i udruzenje imate. eh zivote lutalico cry
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:44 am.