Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

.......Znas kada zena markira "svoju" teritoriju,druga zena moze dobiti samo probleme,a ironija u svemu tome je sto to ni po cemu nije njena teritorija.

Ma teritoriju manje-vise, ali kada markira muskarca....... twisted

jest, samo da li podigne i nugu, a?

Ja nemam takve asocijacuje. Znas kako zena markira tebe,mene,zapravo sve muskarce? Po jednoj vec uhodanoj shemi,koja je veoma interesantna,jer vec dugi niz godina egzistira. Kupi ti dzemper ili majicu i vec si markiran. U vecini slucajeva,tebi,meni (nama) se ne svidza taj dzemper,ali gdje ces to reci,vec naprotiv,kazes super je..Radi nje,pojavis se sutra u tom dzemperu,a ona svima kaze kako ti dobro stoji uz kosu,oci ili farmerke koje uzgred receno ti najvise volis(pa se pojavi u njima bez dzempera).Naravno ne zaboravi nataknuti cijelom drustvu kako ti ga je ona kupila. Sada si javno markiran,posto je kod ljudi svijest razvijenija od njuha. Dalje se situacija razvija zavisno ot tebe(mene,nas). Neko ce nastaviti oblaciti taj dzemper,bez obzira sto mu se ne dopada,a neko ce ga kao SLUCAJNO sjebati(cigaretom,farbom itd.) Jedina zajednicka crta tebe,mene,nas je da necemo reci kako nam se dzemper ne svidza.
Sve mi se cini,da je zena-zeni najveci vuk,sta god ko mislio.
Ma jok. Zena je zeni vucica.

A Romul i Rem bi mogli da posvedoce da vucice i nisu tako lose....
Da li je zena zeni vuk ???

nisam bas sigurna da sam razumela...Fali formulacija profesore.. roll
.......ili ja nisam odavde, ili ti ...trece nema!!
Mozda sam uneo malo zabune sa tom teritorijom i zato sam i napisao: a ironija u svemu tome je sto to ni po cemu nije njena teritorija.
Ne mislim na odnos musko-zensko. Vec na odnos zensko-zensko(ne sexsualni),vec zivotni odnos.Stalna ljubomora zene prema drugoj zeni u odnosu na: frizuru,oci,dojke,struk,guzu,noge,garderobu,cipele.Medzusobno podmetanje,ogovaranje.U prici,bez imalo griznje savjesti slaze sa takvom ozbiljnjoscu da i sama u to povjeruje.Ne biranje sredstava da dobije ili preotme posao ili tipa drugoj zeni.
Mozda ti koja citas ovo,ne vrijedi u tvom slucaju,ali kada se malo osvrnes oko sebe,vidjet ces da se zene izmedzu sebe ni priblizno ne druze medzusobno kao muskarci,bas iz gore navedenih razloga.
Moje licno misljenje je,da zena zeni moze podvaliti i napakostiti,tako tesko da to nijedan muskarac nikada U TOJ MJERI ne bi mogao.Znaci ovo je samo moje misljenje,a dajem za pravo da zene,znaju bolje od mene.

Danijela,ljepotice!!!!
Nista nije crno-bijelo. Da si procitala predhdne postove, shvatila bi da bas TRECE IMA.
Ali nema veze,evo ti formulacija.
Mozda sam uneo malo zabune sa tom teritorijom i zato sam i napisao: a ironija u svemu tome je sto to ni po cemu nije njena teritorija.
Ne mislim na odnos musko-zensko. Vec na odnos zensko-zensko(ne sexsualni),vec zivotni odnos.Stalna ljubomora zene prema drugoj zeni u odnosu na: frizuru,oci,dojke,struk,guzu,noge,garderobu,cipele.Medzusobno podmetanje,ogovaranje.U prici,bez imalo griznje savjesti slaze sa takvom ozbiljnjoscu da i sama u to povjeruje.Ne biranje sredstava da dobije ili preotme posao ili tipa drugoj zeni.
Mozda ti koja citas ovo,ne vrijedi u tvom slucaju,ali kada se malo osvrnes oko sebe,vidjet ces da se zene izmedzu sebe ni priblizno ne druze medzusobno kao muskarci,bas iz gore navedenih razloga.
Moje licno misljenje je,da zena zeni moze podvaliti i napakostiti,tako tesko da to nijedan muskarac nikada U TOJ MJERI ne bi mogao.Znaci ovo je samo moje misljenje,a dajem za pravo da zene,znaju bolje od mene.

Danijela,ljepotice!!!!
Nista nije crno-bijelo. Da si procitala predhdne postove, shvatila bi da bas TRECE IMA.
Ali nema veze,evo ti formulacija.

Mislim da se zene mogu medjusobno posvadjati samo oko muskarca, sto bih i ja uradila ako je potrebno.Pogotovo ako se radi o muskarcu koji je sa mnom...Do sada nisam imala tu priliku, ali sam cula dosta slucajeva takvih....
Ljubomora oko garderobe, vecih sisa, .......i sta vec sve navedeno gore je jedna glupost oko cega se zene svadjaju.Svaka mora da ceni sebe i da da sve od sebe da do toga ne dodje,jer tako ce samo samu sebe poniziti!!
Sto se Vas tice...to naravno nije slucaj...vi to lepo bratski podelite!!

p.s. formulacija prihvacena roll

Tako je. I ja uvek podelim. Meni sise a drugom muškarcu neka te garderobe...
lol lol lol
Pa da, a kada te ispali, pa ti ostane samo "garderoba" u ruci

ostavis je u kukuruzima............. lol lol

lol lol lol

A... kod mene nije bogami tako....
ili u paketu ili nishta..... lol wink

lol lol lol

pre nego paket ti stigne ti obavezno kupi baterije sa a, aa, aaa i vetje za svaki sluchaj, poshtar donese stroj, pa nemash sa chim da ga aktivirash000... wink wink wink

lol lol lol

pre nego paket ti stigne ti obavezno kupi baterije sa a, aa, aaa i vetje za svaki sluchaj, poshtar donese stroj, pa nemash sa chim da ga aktivirash000... wink wink wink

Aktiviranje vrsim samo po dobrovoljnoj instrukciji... lol wink wink
zna se gde samo dobrovoljno, a za aktiviranje ipak bi trebalo malo polemike...lol... wink wink wink
zna se gde samo dobrovoljno, a za aktiviranje ipak bi trebalo malo polemike...lol... wink wink wink

Znam...i nema da lupas glavicu....... wink wink

Znam...i nema da lupas glavicu....... wink wink

i ti-to nazivash glavitzom, hm... wink wink wink
Da li je zena zeni vuk ???

Jok, jedna uvek ispadne ovca - a druga ostaje vuk Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:30 am.