Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
.......Znas kada zena markira "svoju" teritoriju,druga zena moze dobiti samo probleme,a ironija u svemu tome je sto to ni po cemu nije njena teritorija.

Ma teritoriju manje-vise, ali kada markira muskarca....... twisted

jest, samo da li podigne i nugu, a?

Ja nemam takve asocijacuje. Znas kako zena markira tebe,mene,zapravo sve muskarce? Po jednoj vec uhodanoj shemi,koja je veoma interesantna,jer vec dugi niz godina egzistira. Kupi ti dzemper ili majicu i vec si markiran. U vecini slucajeva,tebi,meni (nama) se ne svidza taj dzemper,ali gdje ces to reci,vec naprotiv,kazes super je..Radi nje,pojavis se sutra u tom dzemperu,a ona svima kaze kako ti dobro stoji uz kosu,oci ili farmerke koje uzgred receno ti najvise volis(pa se pojavi u njima bez dzempera).Naravno ne zaboravi nataknuti cijelom drustvu kako ti ga je ona kupila. Sada si javno markiran,posto je kod ljudi svijest razvijenija od njuha. Dalje se situacija razvija zavisno ot tebe(mene,nas). Neko ce nastaviti oblaciti taj dzemper,bez obzira sto mu se ne dopada,a neko ce ga kao SLUCAJNO sjebati(cigaretom,farbom itd.) Jedina zajednicka crta tebe,mene,nas je da necemo reci kako nam se dzemper ne svidza.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:21 am.