Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svi znamo kakvih sve debila zivotinja i lazova ima po netu, ukljucujuci i one koji su u stvarnom zivotu na primer vreca za povracanje ili tema za vredjanje pa i vreca za udaranje. A jedan od njih je CrazyTrain bruko pu mamu ti jebem debilsku mars sa neta ne lazi ljude.....
Zivot ti smrdi bre vreco za povracanje !!!
Svi znamo kakvih sve debila zivotinja i lazova ima po netu, ukljucujuci i one koji su u stvarnom zivotu na primer vreca za povracanje ili tema za vredjanje pa i vreca za udaranje. A jedan od njih je CrazyTrain bruko pu mamu ti jebem debilsku mars sa neta ne lazi ljude.....

aaxaxaaxaxa a tebe je bario jel te ?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

aaxaxaaxaxa a tebe je bario jel te ?

zavrsio bi on kao svinja da je pokusao to ...
pa sto ga onda prozivas... roll

SVASTA...e neke stvari mi nikada nece biti jasne
Otvoris novi profil da bi pljuvao po nekom, jer sa onog kojeg koristis nemas mooda... roll
pa sto ga onda prozivas... roll

Zato sto je vreca za povracanje u pravom zivotu ukljucujuci vrecu za udaranje i temu za vredjanje.
Otvoris novi profil da bi pljuvao po nekom, jer sa onog kojeg koristis nemas mooda... roll

on vec zna ko sam ja i ko ga sve pljuje u stvarnom zivotu ukljucujuci i poneku chvrgu sto dobije od svih koji ga u reali poznaju.
hm sta je bilo hteo si randevu s njim pa te ispalio shock

ne vidim da te je negde spomenuo, a ovo sto ti radis jeste kukaviciki, pederski .... izvini, ali moju podrsku niko ko uradi nesto slicno bilo kom clanu ovog foruma ili sajta nece dobiti !!!
Pogresio si crkvu gde ces da se molis i izigaravas boljeg od gore ispljuvanog clana wink

Jedino se ovde hvali kao da je neko. Preko jedne devojke saznao sam za debila jer se odmah pohvalio da je car na ovom forumu. Hahaha e jado jado ....

on vec zna ko sam ja i ko ga sve pljuje u stvarnom zivotu ukljucujuci i poneku chvrgu sto dobije od svih koji ga u reali poznaju.

Pa kada vec zna ko si ti,sto mu to licno nisi preneo...nego si dosao ovde nas da smaras roll
Ostavicu ga da bar ovde uziva kako misli da ume i treba. Inace ne bezim i ne radim kukavicki . Samo ga pozdravljam do sledece chvrge od nas.

Pa kada vec zna ko si ti,sto mu to licno nisi preneo...nego si dosao ovde nas da smaras roll

ovde vrsi pripremu ,za napad uzivo lol
Jedino se ovde hvali kao da je neko. Preko jedne devojke saznao sam za debila jer se odmah pohvalio da je car na ovom forumu. Hahaha e jado jado ....

e a ti zajedno s njim.... jedna devojka, ma idi molim te, svi sve znaju, tracari arrow

e a ti zajedno s njim.... jedna devojka, ma idi molim te, svi sve znaju, tracari arrow

Opet mi neke stvari nikada nece biti jasne...pa zar nema lepsih stvari za pisanje na pvt, a da to nije tracarenje ?? roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:37 am.