Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam dali mi se samo cini ili je tako al tebi kao da niko nije otvorio temu, lepa si , slatka, pametna, duhovita i ponekad stidljiva, muskarci gde su vam oci ? Rodjena nece na mene da se ljuti al u danasnje vreme bez reklame nema nista lol cokim tebe ja :-*
jesam ti rekla da te cokim :-* ? 8)
E, za ovo cu da te udavim golim rukama...

Toliko sam se postidela da idem negde da se stidim..... oops

Meni reklama nije potrebnaaaaaaaaaaa twisted
tacno sam znala da si se postidela, eto sad ces valjda da pristanes da dodjes kod mene na selo da viiidiiiis kakav sir imamo lol
Dacu ja tebi i sira i krompira, samo te se docepam...negde, nekada lol
Dacu ja tebi i sira i kompita, samo te se docepam...negde, nekada lol

evo sad cu preko smsa da ti posaljem adresu lol
Srecan rodjos secerlemice!
:D :D :D
Nije mi rodjos Bitere 8)

Definitivno cu da udavim ovu sto zeli S 8)
Kada mi objasnis sta je surutka..... mozda joj se to i desi :?

Nusprodukt u proizvodnji sira shock

To ti je ono kada usiris mleko, pa ga izvadis u grunjacu, stavis neki poveci kamen na njega da se iscedi..i tako dobije surutku...dobra ideja, samo gde da nadjem surutku lolwink

To ti je ono kada usiris mleko, pa ga izvadis u grunjacu, stavis neki poveci kamen na njega da se iscedi..i tako dobije surutku...dobra ideja, samo gde da nadjem surutku lolwink

moze se kupiti u obliku praha, dodatak je mnogim tehnologijama proizvodnje hrane (nista se ne baca!)

kupiš na pijaci domaće mleko+sirište i ideš kući pa usiriš.....
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
E, za ovo cu da te udavim golim rukama...

Toliko sam se postidela da idem negde da se stidim..... oops

Meni reklama nije potrebnaaaaaaaaaaa twisted

...idealno!evo mozes kod mene,ja cu da te tesim i da ti pricam lepe stvari,o bumbaru i jednoj bubamari. wink

u Rodi ima i litarsko pakovanje, lollollol 'oću pare od Rode za reklamu lollollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)

u Rodi ima i litarsko pakovanje, lollollol 'oću pare od Rode za reklamu lollollol

Dzaba ih reklamiras, kupio ih merkator i sad su najskuplji.. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:01 pm.